Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Sex Studio 176767
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σηκωθείτε από κρεββάτια , καναπέδες , ντιβάνια , καρέκλες . Η κοπέλα για μένα είναι Τσολιάς . Ψηλή , καλοφτιαγμένο σώμα όλα σε αρμονικές αναλογίες . Στήθος 2/3 φυσικό , καλοσχηματισμένο κωλο , μουνακι καλοσχηματισμενο , μοσχομυριστη και πεντακάθαρη . Δέρμα καθαρό με μόνο ένα τατου πάνω από το μουνακι της .
Με κέρδισε από το σαλόνι . Βγάζει μια ευγένεια .
Σε απλό πρόγραμμα με καλά προκαταρκτικά και καλή πίπα .
Με τέτοια μουναρα την έστησα για λίγο στα 4 όπου στήνετε άριστα να τον φάει . Ήθελα όμως να την πάρω και ιεραποστολικό με τα πόδια στους ώμους μου όπου και τελείωσα . Έκατσε λίγο , μου έδωσε μωρό μαντήλο ντύθηκε και καλυνηχτισε ευγενικά . Για μένα από τις πιο ωραίες παρουσίες σε στούντιο . Θα μπορούσε άνετα να σταθεί και σαν εσκορτ. Μου θύμισε στριπτιζου του παλιού καλού καιρού . Θα την τιμήσω σύντομα ξανά σε πιο μεγάλο πρόγραμμα αν προσφέρει και πίπα άνευ .
Θα επανέλθω !!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κάτια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
koursaros66
Ανώτατος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
3.521
Πόντοι:
10.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, lagonisian

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Φεβρουαρίου, 2023
9άρι είναι σίγουρα σε ότι αφορά το σώμα της, για το πρόσωπο όμως δεν θα το έλεγα, δεν την λες και όμορφη αν και έχει μια γλύκα. Σε ότι αφορά τη συμπεριφορά της και τις υπηρεσίες της συμφωνώ, είναι πολύ εντάξει και στα τέσσερα τα σπάει!
review reaction 1 koursaros66, claimain
04 Φεβρουαρίου, 2023
Ναι στο πρόσωπο δεν την λες άσχημη απλά γλυκιά . Το μόνο μειονέκτημα που ξέχασα να γράψω στην κριτική είναι ότι φοράει έντονο άρωμα το οποίο είναι - σε ανθρώπους παντρεμένενους , δεσμευμένους …??
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2