Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στη Φρίντα πρωινη πρόγραμμα 60 γτ ήθελα να τη γλύψω παντού για 2η φορά μιας κ την προηγούμενη με τελείωσε με στοματικό και ήθελα να γράψω πλήρης κριτική.Το κορίτσι μπήκε φουλ χαμογελαστό ήμουν με πετσέτα ξαπλωμένος έβαλε το χέρι της από μέσα κ άρχισε να με φιλάει,έκατσε από πάνω μου κ έβαλε το στήθος στα μουτρα κ μου είπε να ρουφιξω τις ρώγες της μετά την γύρισα να γλύψω το κωλο της την γύρισα να ξαναπάω στο στήθος που γουστάρω να βυθίζομαι κ μετά από λίγο με πίεσε απαλά να τη γλύψω στο μουνακι της(ήταν η πρώτη φορά που εγλυψα κοπέλα από στουντιο μιας κ δε παίρνω ποτέ αυτό το πρόγραμμα).Το γούσταρα σαν πρώτη φορά με έπιανε από το κεφάλι έκλεινε τα πόδια της βγάζοντας βογγητα μετά με ξάπλωσε κ αρχισε να με ρουφάει μέχρι που μούδιασα,εγλυφε κ ρουφούσε τα αρχιδια σε βαθμό που πάλι ήμουν έτοιμος να τελειώσω οπότε την είπα να με καβαλήσει μη φύγω πάλι έτσι.Με έβαλε Καποτα άρχισε να κουνάει λεκάνη πάνω κάτω με έλεγε να ρουφάω τις ρογες της μέχρι μου τη μαγκωσα από τη μέση κ την πήγα γρήγορα κ δυνατά όπου κ τελείωσα.Ειναι η κοπέλα που ευχαριστήθηκα περισσότερο από όσες πήγα και κατάλαβα αυτό που λέγατε για στανταρακια.Σιγουρα θα την ξαναεπισκεφτω αρκετές φορές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Φρίντα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
60€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Solar
Μέλος
Εγγραφή:
22 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
552
Πόντοι:
20
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 al pacino, παλαιμαχος, Κούλης Χρυσός και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2023
Συμβουλή δωρεάν.Κρατησε κάνα ευρώ για αργότερα.
review reaction 1 Solar
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1