Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 364408
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μπιανκα,ψηλη λευκο δερμα μαυρα μαλλια,μπηκε μεσα γεια και τα σχετικα πιπα μετρια μετα σεξ απο πανω αυτη τελειο θεαμα να τη εχω πανω μου αυτη τη κουκλα με αυτο το σωμα,μετα στα 4 οπου εβλεπα να το εχω βαλει το πουτσο μου μεσα της και μαρεσε πολυ το θεαμα,μετα ξαπλωτη αυτη εγω απο πανω της και το καναμε,ειχα πιαστει απο τη ακρη του κρεβατιου για να δινω ωθηση και εκεινη βογγαγε της αρεσε το σεξ που της εκανα,μετα τον εβγαλα εκεινη με χαιδευε οσο το επαιζα και εβγαλα πολυ σπερμα και ανακουφιστηκα,γενικα ειναι καλη και τιμα τα 50 ευρω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.339
Πόντοι:
506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 giorgiodelafuentes2, DmtrsxXx

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2023
Η συναντηση ειναι προσφατη;
Δεν ειναι η κοπελα στα προγραμματα εδω και καιρο, σωστα;
review reaction 1 oreos23
28 Ιανουαρίου, 2023
pervsexmate οχι φιλε μου δε ειναι προσφατη η συναντηση και δε ειναι στα προγραμματα,αλλα ηθελα να κανω κριτικη και τοτε που πηγα δε ειχα λογαριασμο οποτε λεω να τη κανω τωρα που εχω γιατι η κοπελα ηταν τιμια και περασα καλα.
review reaction 1 pervsexmate
28 Ιανουαρίου, 2023
Καλα εκανες και να εισαι καλα που εγραψες, ηθελα να την συναντησω και δεν την προλαβα, γι αυτο ρωτησα μηπως και ειναι καπου και δεν το εχω παρει χαμπαρι.
review reaction 1 oreos23
29 Ιανουαρίου, 2023
pervsexmate οχι φιλε δε ειναι καπου αλλου εχει φυγει και εγω ηθελα να τη δω αλλα δε δουλευει πια
29 Ιανουαρίου, 2023
ποιό το νόημα να γίνεται κριτική σε κοπέλα που έχει σταματήσει ;
review reaction 1 oreos23
29 Ιανουαρίου, 2023
digger φιλε μου αν δε γουσταρεις τη κριτικη μη τη διαβαζεις δε σε υποχρεωσε κανεις να τη διαβασεις
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6