Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 364464
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η ζενια ειναι μια σεξυ κοπελα,σωμα με καμπυλες,σεξυ μαυρισμα και φατσα καλουτσικη ερωτικη,μπηκε μεσα μου ειπε γεια της ειπα γεια πηρε μια ωραια πιπα,υστερα δωσαμε πολλα στοματοφιλα,φιλιομασταν για αρκετα λεπτα τουλαχιστον μεχρι 5,μετα σεξ σε πολλες στασεις,απο πανω αυτη εβλεπα να ανεβοκατεβαινει και να νοιωθω τη μαλακια κωλαρα της(τρελαθηκα απο τη καυλα),μετα στα 4 τη γαμησα πολυ ωραια σε αυτη τη σταση,μετα ιεραποστολικο οπου πριν της το βαλω την εγλειψα στη κοιλια,στερνο,βυζια μετα της το εβαλα και βογγαγε,μετα σηκωθηκαμε ορθιοι και τη γαμησα στο ορθιο οπου εκει τρελαθηκα απο τη ηδονη ενοιωθα ολη τη κωλαρα της και ημουν ετοιμος να τα παιξω,μετα ξαναπηγαμε κρεβατι και με ξανακαβαλησε cowgirl οπου κοιταγα απο το καθρευτη το θεαμα και ηταν απιστευτο,μετα το βγαζω εξω τον παιζω ενω ηταν μπροστα μου εκεινη και δε κρατηθηκα πολυ εβγαλα ολη τη καυλα,εχυσα και ουρλιαξα απο τη καυλα οταν τα εβγαλα μου εφερε χαρτι και μου ειπε οτι ειμαι ωραιος και να προσεχω,γενικα ευγενεστατη κοπελα και υπηρεσιες τι να πω αριστες για μενα,τιμαει το 50αρι σε μεγαλο βαθμο.
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.339
Πόντοι:
506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, giorgiodelafuentes2

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού