Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Φρίντα Ρωσίδα γύρω στα 35-40, ξανθιά με ίσιο μαλλάκι,όμορφη με ωραία μάτια, βυζάρες που βγάζουν μάτι στο σαλόνι,κωλάρα και καμπύλες σωστά μοιρασμένα όπως πρέπει.Εμένα μου θύμισε παρά πολύ τη Ρωσίδα Σάρα του Έρως σαν σωματότυπο και στυλ...

Πρόσχαρη και ευγενική από την πρώτη στιγμή έβγαλε το φόρεμα και αποκαλύφθηκαν οι τορπίλες στις οποίες έπεσα με τα μούτρα και άρχισα να ρουφάω τις ρώγες εναλλάξ πράγμα το οποίο απολαμβάνει χωρίς μα μου μη πονάνε οι ρώγες κλπ.... βέβαιως χωρίς το φόρεμα τα βυζιά κρεμάνε αρκετά και κάπως νερουλιάζουν αλλά εμένα δε με χαλάει καθόλου.
Ξάπλωσε δίπλα μου στο κρεβάτι και αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα με πάθος και ένταση και άρχισα να παίζω το μουνάκι...

Δεν κρατιόμουνα οπότε την έστησα στα 4 για να την γλείψω την όμορφη και σφιχτή κωλοτρυπίδα της όπου κάρφωνα όλη τη γλώσσα μέσα ενώ συγχρόνως χούφτωνα τις βυζάρες με τα δυο μου χέρια.
Τα δε κωλομέρια της είναι τόσο καμπυλωτά στα 4 που σχεδόν κρύβουν τη σούφρα οπότε πρέπει να εμβαθύνεις λίγο παραπάνω για να απολαύσεις τον απαγορευμένο καρπό Αγγελούδι

Μετά ξάπλωσε και άνοιξε τα πόδια όπου κι εκεί έπεσα με τα μούτρα στο μουνάκι της για ώρα... έκανα κίνηση για πουτσοτριψιμο αλλά δε με άφησε.
Πολύ καλή στην πίπα με τεχνική, ρυθμό,ζεστό στοματάκι και αρχιδογλείψιμο.
Πρώτη στάση πισωκολλητό έχοντας σαν λαβές τα βυζιά της και στη συνέχεια αυτή από κάτω σε πιο χαλαρό τέμπο με γλωσσόφιλα και χαδάκια...
Και επειδή στην τιμή των 60 παίρνει χύσιμο στο στόμα, δεύτερος γύρος πίπας όπου έδωσε ρεσιτάλ με τα χέρια της να στηρίζονται στο κρεβάτι και να κουνάει μόνο το κεφάλι πάνω κάτω σαν κομπρεσέρ μέχρι που με άδειασε με τις κραυγές μου να ακούγονται μέχρι το σαλόνι .

Δυνατή εμπειρία,είχα επιφυλάξεις να πω την αλήθεια πριν περάσω... Ωραία γυναίκα, λευκή, απολαυστική με τα πιασίματα της.Την ξέρει την δουλειά, θέλει να σε ικανοποιήσει αλλά ξέρει να απολαμβάνει κι αυτή γι'αυτό το αποτέλεσμα είναι αυτό που πρέπει.Εννοειται θα ξαναπάω Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2023
Όνομα κοπέλας
Φρίντα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
60€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.430
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karaman 7, gio19, alladalla και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού