Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157548
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Προγράμματα παίζουν 30-απλό, 40-έξτρα χρόνο, 50-ελεύθερο στοματικό, 60-CIF, 70-69, 80-2μπαλο έχει τζακουζια και ιστορίες αλλά δεν μπλέχτηκα με αυτά(επίσης δεν κάνει λέει πρωκτικό). 50 Διάλεξα εγώ, η κοπέλα κατά την άποψη μου από τις πιο όμορφες, με εμφάνιση όπως η κριτική παρακάτω. Έκατσε για προκαταρκτικά δεν μου είπε όχι σε τίποτα, πίπα αρκετά τίμια, εγώ προσωπικά έπαιξα με τις τρύπες τις, πήγα να βάλω δάχτυλο ούτε εκεί με σταμάτησε, αλλά έβαλα πολύ επιφανειακά. Σεξάκι, στην αρχή αυτήν από πάνω που το πήγε πολύ καλά, φιλιά στο λαιμό και 2-3 πολύ πεταχτά στο στόμα. Μετά ιεραποστολικό όπου το απόλαυσα αρκετά, γιατί αναστέναζε πιστευτά και έβριζε στα ουκρανικά. Και τέλος ξάπλωσε μπρούμυτα Ασάλιωτα με εμένα από πάνω όπου ήρθε και το τέλος. Όλη η διαδικασία από την στιγμή που μπήκε κράτησε περίπου 25λεπτά. (Η τσατσά μου είχε πει ότι δεν βιάζεται). Έχω κάνει αρκετές επισκέψεις σε όλα τα μαγαζιά και μπορώ να πω αυτήν ήταν από τις καλύτερες Ναι! . Δόξα στην Ουκρανία! Καλά γαμήσια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
75
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pasok, foxio, savvass και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2023
Με την εν λόγο κορασίδα πέρασα 7-8 φορές με το απλό τον 30 και όταν ξαναπήγα πάλι με το απλό τον 30 τότε άλλαξε στάση και έγινε τυπική βγήκα έξω πήρα τα λεφτά μου και ουστ βρωμιάρα..μπες και εσύ με το απλό να δεις πόσο διαφορετική κοπέλα θα δεις
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1