Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 563291
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ψηλη αδυνατη η κοπελιτσα μας με πολυ ομορφο σωμα (με πολυ μικρα βυζακια ομως)μακρυα μαλια και ομορφο στενο κωλαρακι που το δινει κιολας...

το ζητουμενο με την Αννουλα ειναι οτι κανει τα παντα στην αντιστοιχη τιμη και πριν ξεκινησει ο αγωνας θεωρει χρεως της να γνωρισει αυτον που θα την σκισει σε σημοιο που ξεπερνα το φυσιολογικο...μιλαμε για 30 λεπτα κουβεντας(ευχαριστης)!!!

Εκτος απο το προγραμμα που εχει που οπως προ ειπα τα κανει ολα το ατου της ειναι το πολυ αθωο προσωπακι της που ομως οταν ξεκιναει το γαμισει γινεται πολυ προστυχο και συνοδευεται με πολυ ωραιο προστυχολογα του τυπου σου "ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΜΟΥΝΑΚΙ ΜΟΥ"και αλλα πολλα...

Αρα λοιπον τσιμπουκα πανο του μετριου,ωραιο σωμα,δαχτυλα παντου,καλο γαμιση και σκουπισμα της πουτσας μετα..

Εν κατακλειδι ενα αρκετα καλο πακετο οπου εαν η αννοΥλα ηταν λιγο ποιο ομορφη θα μιλουσαμε για συνοστησμο....Γνωμη μου ειναι να ερευνηθει και να εξερεθνηθει...Εγω σιγουρα θα τιμησω παλι γιατι ενιωσα πολυ ομορφα μετα απο τοσα λεπτα κουβεντας και την εσκισα πολυ δυνατα δαγκωνοντας κατα καιρους τα βυζακια της και το κωλαρακι της πραγμα οπου απολαμβανε.....ΑΥΤΑ απο το μετωπο ελπιζω να βοιθησα καβλιαρηδες...ΣΤΟ επανειδιν

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2008
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
93
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού