Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 256 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Στο συγκεκριμενο στουντιο ειμαι παλιος και οι κριτικες μου ως επι το πλειστον ειναι για κοπελλες στο συγκεκριμενο. Ο χωρος ισως απο τους καλυτερους και νομιζω οτι σε αυτο συμφωνουν πολυ συναγωνιστες... Οι κυριες του μαγαζιου ομως αλλαζουν συχνα και εδω ειναι που βλεπει καποιος τα σκαμπανεβασματα. Σημερα ηταν ωρα για κατι νεανικο και μοντελε που λενε οι συναγωνιστες οποτε ειπα και εγω να ανηφορισω για την Λειλα, μια πολυ ομορφη κοπελια η οποια χρειαζεται καλυτερες φωτογραφιες στο σαιτ τουλαχιστον για την εμφανιση της που ειναι αυτο που παιρνει τους υψηλους βαθμους. Παμε στο ζουμι...

Εφτασα λοιπον για την Λειλα στο πισω σπιτακι του Alien και αφου κανονισα για ενα σπεσιαλ προγραμμα (πρωτο λαθος), προχωρησα στο καθαροτατο αλλα κρυο δωματιο (δευτερο λαθος) γιατι το ειχαν αερισει μια και ηταν η πρψτη βαρδια της ημερας. Μετα το ντουζακι μου, αραξα να περιμενω την θεα που περιμενα. Μετα απο ισως 15 λεπτα (χωρις κινηση στο μαγαζι) μπαινει η κοπελια, η οποια απο εμφανιση ειναι απο τις καλυτερες του εν λογω μαγαζιου. Εμφανισιακα ποιτητα cg! Ωσ εδω ολα καλα...αλλα ενοιωσα αμεσα μια ψυχρα και μηχανικοτητα. Η γκομενα σκαρφαλωνει πανω στο κρεββατι ( μια αγκαλιτσα να ζεσταθουμε δεν θα με χαλαγε και το συνηθιζω) και λεει τωρα massage...οκ λεω και εγω μια και ειμαι απο υπερατλαντικο ταξιδι... Παμε.

Το μασαζ οκ αλλα οχι αυτο για το οποια ηρθα και αρχιζω να παιρνω την εντυπωση οτι κανουμε τεχνητες καθυστερησεις... αλλα την αφηνω να κανει το προγραμμα της μια και τα εχω σκασει...Μετα απο το χλιαρο και μονοτονο μασαζ γυρναω και αρχισε τα γλωσοφυλα τα οποια ηταν καβλωτικα. Σιγα στην πιπα η οποια ηταν γηργορη και παρα τριχα να τελειωσουμε πριν καν αρχισουμε... Λιγο το λοοκ της και η γρηγορη πιπα, εχω αναψει και εκει με ρωταει τελειως αποκαρδιωτικα, θελεις να γλυψεις; Τι να πω, αντε να κανω το χατηρι και παμε για 69. Και εκει χαλαει το πραγμα γιατι ετσι αγαρπα που γυριζει να ερθει στο προσωπο μου, γλυπαει το μουνακι της στα δοντια μου και αρχιζει να φωναζει κατι ρωσικες μαλακιες. Οχι δοντια μου λεει και εκει πρεπει να ζητησω και ευγενικα συγγνωμη γιατι ειναι αγαρμπη...αλλα οκ. Εκει αρχιζω να χανω την υπομονη μου οποτε της λεω αντε παμε να τελειωνουμε. Στα τεσσερα και στα γρηγορα αποτελειωνω γιατι σιγουρα πλεον δεν υπαρχει χημεια, η γκομενα δεν εχει διαθεση, και πλεον η εμφανιση μονο εχει ξεφτισει. Και με το που τελειωνω, γυρναει και λεει, ολα καλα; Καλα λεω και εγω αφου εκανα την δουλεια μου αλλα κλεγοντας τα 120...και εκει ειναι που τρελενομαι. Η γκομενα βαζει τα παπουτσια της και βουρ εξω ενω δεν υπαρχει κανεις να περιμενει και υποτιθεται οτι υπαρχει σοσιαλ μετα... Χαλαλι το σοσιαλ βεβαια γιατι οπως ειπα δεν υπηρχε χημεια ουτε διαθεση απο παρτι της, αλλα τουλαιστον για τους τυπους.

Προσωπικα ειναι η δευτερη εικοσαρα που μου μου κανει τετοια νιλα. Η πρωτη ηταν το τελευταιο εικοσαχρονο πιπινι call girl που πηγα κανενα δυο χρονια πριν. Αυτη θα ειναι η δευτερη και τελευταια στα στουντιο... Ισως τα πιτσιρικια δεν ειναι εκπαιδευμενα, η βασιζονται στη εμφανιση τους. Σιγουρα αισθανομαι αγγαρεια εκ μερους τους και μαλλον σε μενα γινεται κανονας. Απο εδω και περα 30αρες και πανω...

Stay safe my friends and rock on!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Leyla
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
120€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
120
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 Johnstef, giorgiodelafuentes2, claimain και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιανουαρίου, 2023
Πολύ φοβάμαι ότι οι πιτσιρίκες στα στούντιο έχουν την έπαρση της νεαρής ηλικίας και θεωρούν ότι μας κάνουν χάρη μόνο που μας δίνουν το κορμί τους. Χωρίς να μπαίνουν στον κόπο να είναι καλές στο παιχνίδι Λύπη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1