Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 566234
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είσοδος στο κατάστημα αργά το βράδυ, είδα ότι δούλευε η inna και έχω ακούσει καλά λόγια. 4 διαθέσιμες όταν μπήκα, απίστευτο δεν μου έχει ξανασυμβεί, 1-2 μου λένε πάντα. Βγαίνει πρώτη η inna , μου πέσαν τα σαγόνια και τα μάζευα βραδιάτικα... της λέω καλά άσε της άλλες και πάρε τα λεφτά μου γρήγορα. Ανεβαίνω πάνω ετοιμάζομαι και περιμένω την είσοδο. Η inna είναι 35 όπως μου είπε, πολύ ομιλητική, τα ελληνικά τα μιλάει τέλεια, καστανόξανθη θα την έλεγα, με ένα σώμα 25άρας, όταν μου είπε ηλικία έπαθα πλάκα. Ο κώλος της είναι ποίημα, το στήθος μικρό αλλά μάχιμο και το πρόσωπο πολύ ερωτεύσιμο. Ξεκίνησε πίπα, που ήταν η χειρότερη που μου έχουν πάρει ποτέ... λες και το κάνει πρώτη φορά στην καριέρα της. Δεν ξενέρωσα την έβαλα 69 και όσο έγλυφε έγλυφα και εγώ. Πεντακάθαρη και μοσχομυριστή. Την έβαλα με τη μία στα 4 και απόλαυσα την θεσπέσια θέα, λίγο cowgirl και λίγο ιεραποστολικό, στο τέλος πάλι στα 4 και τελείωσα πάνω στον κώλο της. Σε γενικές γραμμές ήταν όντως αυτό που περίμενα, το μόνο μείον ήταν η πίπα αλλά μπορεί να έτυχε, να μην είχε κέφια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2023
Όνομα κοπέλας
Inna
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
100€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
zamboniaris
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Δεκ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
235
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, crusader21, Mpratan και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2023
Η Ινα ολα αυτα; Τι λες βρε παιδι μου....... Θεαματικη βελτιωση σε σχεση το παχουλο παλτο που ηταν προ 2ετιας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1