Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 453808
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Κιαρα την Κωλαρα την έχω πάρει αρκετές φορές το τελευταίο διάστημα . Άλλοτε με ελεύθερο στοματικό άλλοτε απλό . Η κοπέλα είναι ευγενέστατη αλλά και καραπουτανάρα που κάθεται και τον τρώει υπάκουα . Είναι καθαρό PSE . Αντοχές και χρήμα χρειάζεται ! Καλή χρόνια να έχουμε με υγεία !!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2022
Όνομα κοπέλας
Κιάρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
70€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
koursaros66
Ανώτατος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
3.530
Πόντοι:
10.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 STAVROS6969, DmtrsxXx, crusader21 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2022
"ευγενέστατη αλλά και καραπουτανάρα που κάθεται και τον τρώει υπάκουα". Μάλιστα. Για πες μας λοιπόν:
Πήγε να ξεκινήσει και σε σένα πίπα με καπότα ενώ είχες πληρώσει ελεύθερο στοματικό 70€;
Όταν της το θύμησες, σου είπε "να κάνουμε απλό πρόγραμμα και να πάρεις τα υπόλοιπα χρήματα πίσω";
Σε δεύτερη φάση σε ρώτησε "είναι καθαρό;" ενώ είχες κάνει μπάνιο και επιτόπου και πριν φύγεις από το σπίτι;
Μήπως και μαζί σου κολύμπησε επίτηδες το μουνί της στο τζελ, βάζοντας και δεύτερη φορά στην αλλαγή στάσης, για να σιγουρέψει ότι δεν θα αισθάνεσαι τίποτα, επειδή έκανες το λάθος να της ζητήσεις ευγενικά να μην το παρακάνει με το τζελ για να την αισθάνεσαι;
Αλλά ξέρω την απάντηση: εγώ μάλλον "δεν κατάφερα να την ξεκλειδώσω" Πλατύ χαμόγελο
31 Δεκεμβρίου, 2022
Λυπάμαι αλλά σε μένα δεν συνέβη τίποτα από τα παρακάτω . Ούτε μα ούτε μου !! Τώρα στην περίπτωση σου δεν γνωρίζω τι έχει γίνει !
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2