Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157562
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Καταλίνα είναι μια νέα κοπέλα από την Κολομβία γύρω στα 25. Είναι σχετικά κοντή και έχει τα χαρακτηριστικά κοπέλας
που προέρχεται από εκείνες τις χώρες. Έχει «σκληρή» νοτιοαμερικάνικη φάτσα, βυζάρες και κωλάρα (είναι αρκετά μεγάλος
και μεσαίας σφριγηλότητας). Δε γνωρίζει Ελληνικά. Πέρασα για πρώτη φορά με το απλό πρόγραμμα των 30 ευρώ (χωρίς να
αναφέρει η τσατσά τίποτα για 40 ευρώ), η οποία και εμένα δε μου φάνηκε ότι καλύτερο.
Η κοπέλα μπήκε μέσα με διάθεση και αρχίσαμε το φάσωμα, όπου κατέλεξε σε γλωσσόφιλα και δαχτύλωμα, μετά ήρθε αυτή
από πάνω, κατόπιν εγώ από πάνω και επειδή μετά από 10-15 λεπτά ανέφερε κάτι για χρόνο το τέλος ήρθε με φραπέ.
Συνολικά επειδή η Καταλίνα ήρθε με πολύ θετική διάθεση (την οποία διατήρησε σε όλη τη διάρκεια του σκηνικού) και με
φλογερό ταπεραμέντο εγώ πέρασα καλά και θέλω να ξαναπεράσω. Εύχομαι καλή χρονιά σε όλους τους συναγωνιστές!
Υ. Γ. Επειδή το σύστημα δεν αφήνει μισά έχουμε :
Εμφάνιση : 7,5/ 10 (προς το 7)
Υπηρεσίες 7,5/10 (προς το 8)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2022
Όνομα κοπέλας
Καταλίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
1.521
Πόντοι:
2.460
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alladalla, ΦΑΚΙΡΗΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2022
Τύπε αν αυτή είναι 25 εγώ θα γίνω αστροναύτης. Την κοιλιά της και τον αφαλό της τα είδες που κρέμονται σαν μανίκι μάγου; Παίζει να είναι 40+ η μπαζολα
08 Ιανουαρίου, 2023
Φίλε εμένα τόσο μου φάνηκε για αυτό και το έγραψα. Συνολικά θα έλεγα ότι το σώμα της είναι σχετικά χαλαρό.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2