Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 79 10
Sex Studio 128510
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μετά από ενα δυνατό στριμ με Βάρδο και God Solomon, αποφάσισα τα donate του κόσμου να τα χρησιμοποιησω για να εκσπερματωσω στο μονο μερος που δεν τρωω ακυρο. Επελεξα το συγκεκριμενο studio γιατι ο χοντρομπαλας ο
beta male ο Σπινα με ειπε να παω εκει. Τι ηθελα και τον ακουσα τον χοντρομπαλα, τζαμπα τα λεφτα μου εδωσα. Μπαινω μεσα στο studio και βγαινει και η καταπιολα η τσατσα και μας λεει τις τιμες. Ειχα παρει πολλα donate
εκεινη τη μερα και πηρα το προγραμμα με το μπανιο, γιατι ειχε κοπει το νερο στο Αιγαλεω 3 μερες και βρωμουσα σαν τον Red Dragon. Βγαινει ωραιο πιπινακι με δυνατο βυζοοοοοομπαλοοοοοοο. Σκαω τα 120 ευρω του MΕΓΑΛΟΥΜΑΛΑΚΑ
και μπαίνω μέσα. Οσο περιμενα την κοπελα, ανοιξα το μπουφαν μου που ειχα ξεχασει 1 πακετο ζελεδακια και το εφαγα για να παρω δυναμη....Επειτα εκανα 40 push ups σε ΤΕΛΕΙΑ μορφη για να γραμμωσω προσωρινα. Οταν τελειωσα καμαρωνα
το αψεγαδιαστο κορμι μου στον καθρεφτη αλλα ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΛΟΟΟΟΟΟΟ , φωτισμός ειναι αυτός, δεν φαινοντουσαν οι κοιλιακοί μου.
Τελος πάντων μπαίνει το πουτανακι μεσα και παει να μου παρει πιπα με καποτα. Της πιανω το χερι και την ρωταω : Εισαι ειλικρινης? . Μου λεει ναι και την ρωταω : Ποσες πουτσες εχεις φαει?
Δεν ηξερε καλα ελληνικα επομενως προχωρησαμε. Δεν την αφησα να μου παρει πιπα με καποτα και ζητησα σαν αλφα μειλ να μου τον γλυψει χωρις. Πηγε να μου πει ναι, αλλα απο συνηθεια εφαγα ακυρο
Δεν μου σηκωνοταν με τιποτα, μαλλον γιατι εχω φαει απο χθες 4 κιλα ζαχαρη. Ισως να φταιει και οτι ακουγα απο εξω το μπασταρδο τον Σολωμονιδη να λεει " MIXAH MIXAH MIXAH, θελω και εγω να γαμησω ''
Η πατσαβουρα η τελειωμενη, ισα ισα προσπαθησε να με κανει να τελειωσω με ιεραποστολικο αλλα δε μπορεσα. Ομως εχω μια απιστευτη τακτικη.
Φορεσα το τζιν μου και της εβαλα να μου κανει εναν χορο στριπτιτζαδικου Γ' τοπικού και καταφερα να χυσω πάνω στο τζιν μου
Χοντρομπαλα Σπινα μου χρωστας 120 ευρώ αλλιως θα φας expose.
Το βραδυ ολοι stream μεσα ΒΑΣ ΒΑΣ με Βαρδο , Dragon και ταλεντα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 27, 2022
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Προκαταρκτικά
Όχι
Υπηρεσίες
Κόστος
120€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Δεκ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 4 lesa.l, Kostas15924, Blastbeat208 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2022
Βρηκαμε το νεο τρολλ του φορουμ.
review reaction 1 review reaction 3 gagarin, savvass
29 Δεκεμβρίου, 2022
Καλώς τον Αρχηγό , το Έλενα αναφέρεται στην γνωστή ; Γιατί δεν θυμάμαι να είχαν πρόσφατα καμιά Έλενα στα paradise ... εκτός αν δεν θυμάμαι καλά.
29 Δεκεμβρίου, 2022
Καλησπερα φιλε.Ουτε ο μοσχος δεν θα τη πηδαγε?
30 Δεκεμβρίου, 2022
Tυπε εισαι εντελως καμμενος
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4