Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα!!!!

Μόλις γύρισα από το εν λόγω στούντιο, το οποίο επισκεύτηκα αρκετά πιωμένος.

Μαζί με ένα φίλο γιατί μόνος είμαι πολύ κότα μπήκαμε. Στο δια ταύτα η Μαρίζα. Ένα ξανθό ωραίο και τρυφερό μουνάκι.... Φοβερό σώμα, πρόστυχη φάτσα...Και το σημαντικότερο? Είναι ελληνίδα κυρίες και κύριοι....

Δεν το πίστεψα μέχρι που βρέθηκα με την κοπέλλα αμαρκάριστος...

Προσωπικά έχω κόλλημα και γουστάρω ελληνίδες.

Πήρα πλήρες πρόγραμμα που είναι μισάωρο και...

Δεν ξέρω αν 100 ευρώπουλα είναι πολλά ή λίγα αλλά εγώ έμεινα ευχαριστημένος. GFE εμπειρία εντελώς, με το μασαζάκι στο κουρασμένο κορμί μου, την βαθιά, αισθησιακή πεολειχία ( aka πίπα)... Όπως είπα, πήγα τυφλίδα οπότε δεν υπήρχε περίπτωση να τελειώσω...Στο 69 έγλειψα το πιο όμορφο και καθαρό μουνάκι...Και ναι μου έγινε κάγκελο και ναι την πήρα σε 1-2 στάσεις αλλά ο μπάμπης που να φτουρίσει...

Στο τέλος είχα όλη την καλή διάθεση να της γλείψω το πεντακάθαρο μουνάκι μέχτι το άλλο πρωί, αλλά με σταμάτησε λέγοντας ότι δουλεύει και αν την κάνω να τελειώσει δεν θα μπορέσει να συυνεχίσει...

Δεν ξέρω αν ήταν τα λόγια της μούφα ή αλήθεια, αλλά με το γλείψιμό μου γούσταρε... Βέβαια την πίσω τρυπούλα της δεν σε άφηνε ούτε ματιά να της ρίξεις... Στο τέλος, αφού δεν τελείωνα ούτε με το φιλότιμο, μου βγάζει το προφυλακτικό και με αρχίζει σε ένα παίξιμο απίστευτο, με φιλάκια που και που.... Τελικά δεν τα καταφερα και την έστειλα στο καλό...

Κομμάτια είπαμε ε????

Άριστα στο συγκεκριμένο μαγαζί,αριστα στον τσάτσο και βέβαια άριστα στη μουνάρα τη Μαρίζα την ελληνίδα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 31, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαρίζα
Υπηρεσίες
Akelon
Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού