Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367910
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθεσινοβραδυνο περιπατημα με φιλους.Δεν υπηρχε κατι καλο εκτος απο την Μελινα, μια ξανθια που τιμησε φιλος και την Μικαελα που τιμησα προσωπικα.Πηρα το προγραμμα με το λοκω.Η τσατσα ηταν καλη αλλα μου φανηκε να μην καταλαβαινει καλα ελληνικα.Η Μιχαελα ειναι ρουμανα, 22 χρονω οπως λεει, με μικρο βυζι και πεταχτο κωλο που γιαυτο εδωσα 80.Στο δωματιο η γκομενα ηταν σαν τσοντα μικρης διαρκειας του Dorcel.Αρχισε με καλο γλυψιμο @@ και πιπα αρκετα καλη αν και καλο θα ηταν να την βελτιωση βγαζοντας τελειως τα χερια ωστε να γινει κι εκεινη αλλος ενας David Coperfield.Στα υπολοιπα η τυπισσα ανταποκριθηκε πολυκαλα χωρις παραπονο.Ξεκινησαμε με ιεραποστολικο που με καβλωνε πολυ το σκυλομουτρακι της μετα το γυρισαμε για πρωκτικο.Στηθηκε πολυ καλα και τον εβαλα στο κωλο της.Εκει δεν βιαστηκα πολυ και απολαμβανα την αυτοκρατορικη εισοδο μου.Μετα απο σφυροκοπημα εχυσα στην καποτα με εκεινη να συσπατε ακομα με αποτελεσμα να χυσω ολοκληρωτικα.

Επειδη ειδα και την κριτικη για Μικαελα παρακατω,μηπως διαβαζει τις κριτικες και διορθωθηκε ή μηπως θελει ειδικη μεταχειριση το κοριτσι αυτο?Εγω παντως μια χαρα τα περασα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2009
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού