Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το σκεφτόμουν καιρό πως είναι κρίμα να μην έχω γράψει μια κριτική για την Λάουρα!

Μιλάμε για παλιά καραβάνα! Πρέπει να πηγαίνω κοντά 12 χρόνια. Την έχασα σε κάποια φάση βέβαια για 3-4 χρόνια, αλλά την ξαναβρήκα πρόσφατα και πολύ το χάρηκα! Πλέον το μαγαζί δεν έχει ανοιχτή πόρτα και πρέπει να χτυπήσεις κουδούνι (ήταν στούντιο και έγινε τύπου μασατζίδικο), οπότε όταν περνούσα απ έξω έβλεπα κλειστή πόρτα και νόμιζα πως είχε κλείσει μόνιμα.

Η Λάουρα ήταν στην κατηγορία MILF από όταν την είχα πρωτογνωρίσει πριν 12-13 χρόνια. Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω πόσο χρονών είναι. Είναι από τις γυναίκες που είναι τόσο καλά διατηρημένες σε όλα τους, που είτε πεις 40 είτε πεις 50, μέσα μπορεί να πέσεις. Αυτό που μου έκανε τεράστια εντύπωση είναι πως ενώ είχα να την δω 3-4 χρόνια, και φοβούμουν για το τι θα αντικρίσω όταν ξαναπάω, μιλάμε παίζει να είναι και καλύτερη τώρα.

Η Λάουρα είναι ξανθιά με ωραίο πρόσωπο με κλασικά ρωσικά χαρακτηριστικά. Ωραία χείλη και μάτια, βυζί σιλικόνη σε σωστό μέγεθος, και σώμα που θα ζήλευαν γυναίκες 20 χρόνια μικρότερες. Αν μπορώ να βρω κάτι αρνητικό να πω για την εμφάνιση, ίσως να είναι το δέρμα, το οποίο αν και σούπερ μαλακό δείχνει λίγο γερασμένο.

Σε υπηρεσίες τώρα ΠΡΕΠΕΙ να τονίσω το θέμα της πίπας. Θυμάμαι ακόμα τα πρώτα τσιμπούκια που μου είχε πάρει! Δεν το πίστευα. Υγρή, βαθιά, με ήχους, πνίξιμο, με χέρι, χωρίς χέρι, αργά και βασανιστικά, γρήγορα και με μανία. Μιλάμε για φοβερό στοματικό. Είναι σίγουρα στα ΤΟΠ τσιμπούκια της ζωής μου! Στο σεξ στήσιματα τρομερά, βογκητά δυνατά και πρόστυχο βλέμμα. Από social επίσης φοβερή μιας και είναι πανέξυπνη γυναίκα και μπορεί να σταθεί σε οποιαδήποτε συζήτηση.

Όποιος δεν την ξέρει, θεωρώ πως είναι ύβρης να ασχολείται με το σπορ και να μην την έχει γνωρίσει έστω μία φορά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
60€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.509
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hase, maradona7, Theodor73 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2023
που βρισκλουμε την λαουρα ?
06 Ιουνίου, 2023
@anxious7 - αν πάρεις ένα τηλέφωνο στο sensuality φαντάζομαι θα σε κατατοπίσουν. Έχω να την δω καιρό.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2