Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367755
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Mελίνα την ειχα προτωγνωρισει πριν 3 μηνες περίπου και δεν ειχα μεινει απολυτα ικανοποιημενος.

Ομως οπως ειχα γραψει τοτε χαρακτηριστικα, μου ειχε βγαλει κατι θετικο και ηθελα να της δωσω μια δευτερη ευκαιρια, μιας και τοτε ειχσμε συνατηθει σε προχωρημενη ωρα μετα απο διπλοβαρδια.....



Σημερα λοιπον ηταν η μερα της δευτερης ευκαιριας.

Η Μελίνα για οσους δεν την ξερουν ειναι κατα την αποψη μου, ενα απο τα ομορφοτερα κοριτσια που κυκλοφορουν αυτη την στιγμη στα studio της Αθηνας.

Ψηλη, ξανθια, σγουρομαλα, με γαλαζιες εκφραστικες ματαρες,γλυκητατη εκφραση, πολυ ωραιο κορμι και εξαιρετικο κωλαρακι, και τωρα μαλιστα που βελτιωσε και το στηθος της δεν υστερει πουθενα.



Περασα στο πεντακαθαρο δωματιο, εξοπλισμενο με ντουσιερα, καθαρες πετσετες, μωρομαντηλα.



Μετα απο αρκετη ωρα αναμομνης φτανει το Μελινακι.

Φανηκε πως με θυμηθηκε και αρχισαμε κουβεντουλα, σε πολυ φιλικη διαθεση.

Ωρα για πραξεις. Αντιθετα με την προηγουμενη φορα, τα προκαταρκτικα της ηταν αισθητα βελτιωμενα σε ποιοτητα.

Φιλακια και γλυψηματα στο στηθος, καραμελωμα στα @@κια και αρκετα καλο στοματικο. Αν αυξησει λιγο την διάρκεια των προκαταρκτικων τοτε το 10 στην Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας ειναι δικο της με κλειστα ματια.

Προς το παρον 9.

Πολλες εναλλαγες στασεων στο sex χωρις καμια διαμαρτηρια και με εξαιρετικη συμμετοχη. Τα βογγητα και οι αναστεναγμοι της, βοηθουσαν αρκετα στο ολο σκηνικο μιας πολυ καλης συνευρεσης.



Μετα το τελος, εκατσε διπλα μου και συνεχισαμε να μιλαμε, σχετικα με την επεμβαση της, τις καλοκαιρινες διακοπες και διαφορα αλλα σε πολυ gfe φαση.



Πολυ καλη η Μελινα.Πραγματικα βελτιωμενη αρκετα σε σχεση με την προηγουμενη φορα. Η δευτερη δοκιμη στεφθηκε με απολυτη επιτυχια.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2009
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού