Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 19 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αφου εκανα την πορνοβολτα μου σε παρα πολλα μαγαζια οπου αλλα περιμενα να δω αλλα ειδα κατεληξα στο εν λογο ιδρυμα και με την κορασιδα Αουρορα απο την Κολομβια.
Αρχικα να περιγραψω την κοπελα εμφανησιακα. Δε θα σας κουρασω διοτι μπορειτε να την δειτε στο 100% σε φωτογραφειες που εχει το μαγαζι.Να ξερετε ομως οτι η πραγματικοτητα βρισκεται απο την 6η φωτογραφεια μεχρι την 9η. Οι αλλες ειναι πολυ παλαιοτερες.
Περναω δωματιο μπαινω ντουζ υπεροχα και τα δυο, μιλαμε για φαντασμαγορικο υπερλουξ και χωρος με κρεβατι στρογγυλο και ντους με βρυσσες τυπου χρυσες ολα σωστα ολα ομορφα.
Τελειωνω με τα μπανιαρισματα ξαπλωνω στην κρεβαταρα και περιμενω το μωρο.
Μετα απο 10 λεπτα ερχεται λεει ενα ολα κλασικα και καθεται στο κρεβατι οπου σκιζει την καποτα και μου την περναει κολαρο.
Εγω ειχα να γαμησω καπου στη βδομαδα ειχα καυλες κτλ οποτε νταξει ειπα χεστο παμε παρακατω.
Ξεκινα πιπα ατεχνη να με ποναει να με ενοχλει παρολο που ειχα τρελες καυλες. Της ειπα νορμαλ κοπελα μου πουτσα ειναι ηρεμησε οπου και συνεχισε με χωρις τεμπο χωρις να το θελει ηταν αγγαρεια σκετη εβγαζε ματι.
Ελα πανω της δειχνω με παντομιμα ολα , ανεβαινει δεν ηξερε το πανω κατω μπρος πισω κατι σαν να βαριοτανε.
Τη γυριζω σε πισωκολλητο με εδενε με τα πελματα της να μη μπαινω βαθια και μην κανω πολυ εξω και μεσα κτλ.
Βυζι δεν εβγαζε το κορμακι που φορουσε και βυζι δεν ειδα χαχαχαχαχαχχα.
Ενα ζοντοβολο σκετο ηταν και που δε θα ξαναειναι πλεον. Ειχα καυλες και γιαυτο μπορεσα και εχυσα και φανταστειτε το προσπαθησα κιολας να χυσω.Αντε να φυγουμε απο εδω να ξεμπερδευουμε ειπα να τελειωνουμε αυτο το τσιρκο.
Στην εξοδο μου με ρωτησα η υπηρεσια ολα καλα? Ναι λεω ξεπετα του κερατα.
Καποιος θα πει πεταμενα χρηματα αλλος κλαιμε τα λεφτα μας, εγω εχω αλλη αντιληψη οπως καποιοι με γνωριζουν και θελω να γνωριζω καινουργια κοριτσια οπου καποιες φορες ο σημερινος ολεθρος ειναι αναποφευκτος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2022
Όνομα κοπέλας
Aurora
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
claimain
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
5.991
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Obi-Wan, mauros gatos(1), giorgiodelafuentes2 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού