Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824443
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφιξη στο στουντιο στις 5 τα ξημερώματα, η τσατσά καθόλα ευγενική προθυμοποιήθηκε να μου προσφερει και ποτό αλλα η ώρα μόνο για καφέ ηταν.Καλά καλά δεν την είδα την ευα μιας και πλήρωσα και πέρασα κατευθείαν στα ενδότερα.
Απο κοντά μπορώ να πώ οτι ειναι πιο εμφανίσιμη και γλυκεία πράγμα που το βγάζει και σε κερδίζει στη συμπερυφορά της γενικά όμως εμφανισικά τιποτα το super αξιόλογο πέρα απο το σετ με τα καταπληκτικά βυζόμπαλα της.
Στο δια ταύτα πολύ καλη γενική απόδοση και μου κίνησε αρκετα το ενδιαφέρον μιας και τη βρήκα άριστη σε όλα της απο το άψογο τσιμπούκι της μεχρι το άγριο και παθιάρικο sex που χαρίζει απλόχερα. Αρκετα προθυμη και ανετη σε οτι της ζήτησα, το δεχτηκε με γελιο χωρίς οχι, μη , δεν γινετε, απο τα δαχτυλα που εβαζα εμπρός πίσω, το όρθιο τσιμπούκι και γαμήσι στον καθρέπτη μέχρι το γλύψιμο στα βυζάκια της, και τη μαλακία που μου χάρισε για να τελιώσω.
Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 25 λεπτά πολύ καλά αν σκεφτεις οτι ειχαμε τελιωσει λίγο πριν τα 20.
Γενικά μια ανετη δασκαλεμένη γκόμενα που ξέρει να παίζει και να χειρίζετε της κάβλες σου, αυτη την εντύπωση μου εδωσε.
Μακάρι να ειναι κι αλλες σαν κι αυτην

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 28, 2009
Όνομα κοπέλας
Εύα
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού