Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367727
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το ομολογώ δεν είχα πάρει σοβαρά ΤΑ ΑΘΩΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΑΝ ΠΑΙΔΙΚΑ

το ομολογώ δεν ήταν πρώτη μου φορά , που ένα παιχνίδι ξεκινούσα στα τυφλά.

μα δε φαντάστηκα ούτε για μια στιγμή , πως θα γινόσουνα ΑΝΑΓΚΗ ΣΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ

δεν το φαντάστηκα πως θα'σουνα εσύ, ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΘΟΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ

Τώρα αρχίζουν τα δύσκολα, τώρα ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΧΑΝΟΥΜΕ ,τώρα που παρασυρθήκαμε , τώρα για πες μου τί κάνουμε...

Μια μικρή εισαγωγή από Σάκη , που περιγράφει απόλυτα την κατάσταση που βιώνουμε όλοι εμείς με αυτό το κορίτσι. Δέκα φορές να έχεις χύσει, σε δέκα σπίτια να έχεις πάει και να νομίζεις ότι άδειασες, πάλι αυτή η κοπέλα θα βρει τον τρόπο να σε απογειώσει. Αν και αυτή τη φορά , δεν με άφησε να της γλείψω τη μουνάρα ,( δεν είχα πληρώσει τέτοιο πρόγραμμα για να πω την αμαρτία μου, χεχε). Μου είπε "Baby εγκώ έβαλα κρέμα. Sorry". Εγώ πήγα να το παίξω έξυπνος , "Τί κρέμα ? Γάλακτος Γιώτης , Καραμελέ . Τί ?". Αλλά δεν κατάλαβε... Δεν πειράζει. Η κοπέλα τα έδωσε όλα. Πίπα για σεμινάριο, sex attitude , gfe , pse τα πάντα όλα. Πήγα να της γλείψω τα ποδαράκια, αλλά μετά από λίγο μου είπε "Εγκώ γκιγκλι , γκιγκλι" . Τελειώσαμε με πίπα, με εμένα να τη ρωτάω γελόντας μετά, "Εσύ έφαγκες δική μου κρέμα , εγώ γιατί να μη φάω τη δική σου ?" . Ούτε αυτό το κατάλαβε , δεν πειράζει. Για μια ακόμα φορά επιβεβαιώθηκε ότι αυτή η κοπέλα δεν έχει αντίπαλο .

Δεν υπάρχουν λόγια. Πιστεύω ότι κάθε πουτανιάρης που σέβεται τον εαυτό του πρέπει να τιμάει αυτήν την κοπέλα σε κάθε της βάρδια , κάθε μέρα. Είναι κρίμα , σε κάποιο στούντιο της πόλης να δουλεύει η Άννα και να μην πηγαίνεις , φίλε που διαβάζεις αυτήν την κριτική. Ό,τι και να έχεις να κάνεις σίγουρα μπορεί να περιμένει. Η Άννα όχι. Αντέχεις τόση κάβλα ?



Τώρα αρχίζουν τα δύσκολα, τώρα τα φράγκα μας τέλειωσαν , τώρα το δώρο το φάγαμε , τώρα για πες μου τί κάνουμε!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα η Σέρβα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
468
Πόντοι:
2.950
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού