Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συναντηση διεξήχθη παρασκευη 21 αυγουστου και ωρα 4 περιπου το απογευμα.

Εχοντας ακουσει πολλα για την φημισμενη σονια,πηγα να δω τί πουλια πιανει το κοριτσι.

Βγαινοντας λοιπον στο σαλονι βλεπω μια κοπελα με πολυ ωραιο σωμα και φουσκωμενους βυζους,γυρω στα 30χρονώνε μου φανηκε!!Ρωτησα την ευγενικη κ εξυπηρετικη τσατσα,εάν εχει πελατη στο δωματιο η κοπελα,γιατι εχω δουλεια και βιαζομαι.Μου είπε ότι εχει αλλο ενα πελατη,αλλά αμα θελω να την στειλει κατευθειαν σε εμενα και να καθυστερησει τον αλλον.Συμφωνησα και ετσι βαλαμε στην αναμονη τον αλλον συναγωνιστη που περιμενε στο δωματιο!!Πληρωνω το 50ευρω για το βασικο προγραμμα(που μονο βασικο δεν ηταν,αφου η κοπελα εχει αψογο σέρβις).

Ξαπλωνω στο πεντακαθαρο δωματιο με τον κλιματισμο στο φουλ,και το στρογγυλο αισθησιακο κρεβατι.



Ερχεται συντομα η σονια.Ρωσσιδα ή ουκρανη μου ειπε,δεν θυμαμαι αυτην τη στιγμη...

Αρκετα καλό προσωπο απο κοντα!!Ξεκινησε με γλειψιμο σε ολο το σωμα,όπου μου τον εκανε καγκελο και στη συνεχεια εβαλε καποτα για να ξεκινησει μια μαεστρικη πιπα,όπου τον επαιρνε βαθεια στο ζεστο στοματακι της.Μου μουλιασε και τα αρχιδια μεσα στο στομα της,απολαυση!Δαχτυλοσκοπηση στο ωραιο μουνακι της και χαδια παντου.

Στη συνεχεια δυνατο σεξ σε αρκετες στασεις και πολυ ωραια γλωσσοφιλα,φιλια σε λαιμους αυτια εκατερωθεν κτλ.Στη διεισδυση δυσκολευομουν καποια στιγμη γιατι ηταν πολυ στεγνη,και φοβηθηκα κιολας μην σπασει και η καποτα,ευτυχως ολα καλα.

Στη συνεχεια εβγαλα την καποτα και τα εδωσα στα βυζια της μετα απο ισπανικο.



Συμπερασματικα για όποιον θελει στα σιγουρα να περασει καλα,ας την εχει στα υπ'οψιν του.

Στη σχεση αποδοσης τιμης,θα εβαζα ενα 9ρακι αν μου το επετρεπε το συστημα!!Αυτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 21, 2009
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
1.263
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού