Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 144 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Για Στελλα ξεκινησα και παλι αλλου βρεθηκα.Αφου το καρπουζι μου βγηκε μαπα και η παλαμιδα ξινισε λεω δε παω και μια βολτα Κωνσταντινουπολεως να ριξω μια ματια, ισως και δυο δε θυμαμαι.
Μπαινω στο 94 και βλεπω μια Ρουμπι μαυρουλα σκίνυ με ωραια ομως βυζακια αλλα πατσουριασμενο κωλο γενικα δε μαρεσε.
Δευτερη κοπελα η Μαρια ετσι τη βαφτισανε εδω οι Αλβανοι ενω λεει οτι ειναι Ρουμανα και που τα ειπε αυτα σε εμενα που ξερω τις ρουμανες σαν τα δαχτυλα μου λογω μελών της οικογενειας μου.
Τεσπα η Μαρια ειναι ξανθια οχι φυσικη ομως, ωραια βυζια μεγαλουτσικα χωρανε ολη την παλαμη και λιγο παραπανω με ωραι ρογα μπαμπατσικη,σωματοτυπο νορμαλ κανονικο χωρις κατι να προεξεχει η αντιαισθητικο, κωλος στη σωστη αναλογια με το υπολοιπο σωμα και σε σωστο υψος, επιδερμιδα μαλακιά, μουνι μεγαλουτσικο σαν σχεδιο σα μορφή με μαυρα μουνοχειλα,προσωπο ομορφουλα θα ελεγα δηλαδη εξω σιγουρα θα την κοιταξεις οχι ομως κατι σπουδαιο.
Στην πιπα κατι προσπαθουσε να κανει εκει κατω αλλα δεν καταλαβαινα τιποτα οποτε και την σταματησα για να ξεκινησει ο αγωνας. Επισης δε μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει να μας γλυφουν τα αυτια ? Προσωπικα με ξενερωνει με χαλαει. Λες και τους εχει πει καποιος οτι οι αντρες καυλονουν με τα αυτια.
Στον αγωνα της αρεσουν τα βρωμικα λογια η αλλιως βρωμολογα, οι μπατσες στο κωλί της και το δυνατο γαμησι.
Βαριεται γρηγορα το πισωκολλητο και δεν σου αφηνει αυτη την αισθηση οτι θελεις να την ξαναγαμησεις.
Απλα λυση αναγκης εγω το ειδα, καλυτερα με Κιμ να πηγαινα 100 φορες καλυτερα.
Η τσατσα ευγενεστατη, στο δωματιο επαιζε ακυρη ταινια δια ανηλικους και δεν υπηρχε καθρεπτης ουτε για δειγμα.
Πετσετα σφραγισμενη κανονικα οπως και σαμπουαν.
Αυτα και αλλα πολλα μεχρι νεωτέρας κορασίδων.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 09, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
claimain
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
5.991
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, spor48, baroc και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού