Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 97 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 281021
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα στην παρέα.
Μετά απο καιρό προσπάθειας να συναντήσω την Κρύσταλ και εγώ όλο κάτι γινόταν και το άφηνα για μετά .
Σήμερα όμως όλα πήγαν καλά και επιτέλους θα έβλεπα και εγώ την barbie από κοντά.

Ξεκίνησα λοιπόν να ετοιμάζομαι και να πάω στο studio. Κίνηση δεν είχε και τρελή λόγο ώρας.
Πάρκαρα απο κάτω τον νέο πιστό μου ακόλουθο στις καταδρομικές τσάρκες BUSA και ανέβηκα τσατσά η γνωστή για μένα πάντα με την Κρύσταλ τουλάχιστον εγώ αυτήν πετυχαίνω είδα την κοπέλα και οκκκκ σοκκ παράβολο και μέσα.

Μετά απο κανά 10λεπτο ήρθε η κοπέλα οκ πρέπει να είναι πάνω από 30 αλλά μια χαρά σώμα θέλει λίγο gym αλλά παραμένει τρέλα, γδυνόμαστε λίγη κουβέντα και ξεκινάμε.
Ξεκίνημα με την Κρύσταλ να μην αφήνει τίποτα χωρίς να πιάσει ή να γλύψει, μετά από λίγο η σειρά μου την έγλειψα από πάνω μέχρι κάτω φαίνεται να γούσταρε οκ.
Στοματικό άνευ τον εξαφάνισε όλο σάλιο και ξανά , ισπανικό (καλά για αυτό πήγα) τρομερό αφού δεν με τέλειωσε, χούφτωνα τις βυζάρες με τρέλα.
Πέρασμα πανοπλίας και ξεκινήσαμε με την Κρύσταλ από πάνω να κοπονιέται λυσσασμένα με μένα να χουφτώνω και να δίνω πιο πολλές στροφές εκεί μας βρήκε το τέλος ιδρώσαμε φφφ.

Ντουζ μαζί λίγη κουβέντα και ξανά σεξ μία από τα ίδια την πήρα και σε doggy τρελά , το αποκορύφωμα ήταν όταν έκατσα στην γωνία του κρεβατιού με την Κρύσταλ να είναι καθισμένη και να αναπηδάει με εμένα να πιάνω βυζάρες και να βλέπω στον καθρέφτη τελειώσαμε ντουζ φιλιά και για σας.
Ντύθηκα χαιρέτησα και κατέβηκα για να φύγω το μόνο θέμα ήταν την ώρα που έβγαινα με κόζαραν 2 μηχανές της δι.ας που πέρναγαν αλλά στα @@ μου καβάλησα την busa και έγινα καπνός .

Επόμενος στόχος Λιλύ S

Να περνάτε καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2022
Όνομα κοπέλας
Κρύσταλ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
200€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
283
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 8tr13, Score73

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2022
Πόση ώρα έκατσες συνολικά μέσα δηλαδή?
07 Νοεμβρίου, 2022
Το μόνο πρόγραμμα με 2 εκτονώσεις είναι στα 200 ?
08 Νοεμβρίου, 2022
Κανονικά με τα 200 κάθεσαι μέσα 1 ώρα και έχεις όσες εκτονώσεις θες μέχρι να τελειώσει το χρονόμετρο.
10 Νοεμβρίου, 2022
Με 200 ευρω 1 ώρα και ελεύθερο στοματικό?
11 Νοεμβρίου, 2022
Στο πρόγραμμα με 200 έκατσα 1 ώρα έκανα 2 εκτονώσεις.
Με ελεύθερο στοματικό , 69 , ισπανικό
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5