Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο πεντάμορφος φυσικά είμαι εγώ...το τέρας,με την καλή έννοια,η γλυκούλα η Βάσω...τι να περιγράψω τώρα από πάνω μέχρι κάτω.... μαύρο μακρύ μαλλί απεριποίητο, φάτσα άστα να πάνε, δόντια άστα να πάνε.... δύο τεράστια βυζιά που κρέμονται σχεδόν μέχρι το μουνί της,κοιλιά, κιλά,τεράστιος κώλος...
Ελληνίδα δηλώνει και την πιστεύω μάλλον προς γύφτισσα μεριά...
Επειδή ακόμα απορώ πως και γιατί μπήκα πρώτον δε γινόταν να λείπει τέτοια ανωμαλία από το ρεπερτόριο μου, δεύτερον απόρρητες πληροφορίες που έλεγαν ότι η κοπέλα κάνει και δέχεται τα πάντα και τρίτον ο φοβερός χαρακτήρας της στο σαλόνι που σε κερδίζει αμέσως με τον τρόπο της.Δε γίνεται να μην τη συμπαθήσεις...

Στα του αγώνα...πολύ καλή πίπα,αρχιδογλειψιμο,κωλογλειψιμο
... στην πορεία επιμένει να σου χώσει δάχτυλο... όχι ευχαριστώ... Μήπως να πάω να φέρω έναν δονητή να σου βάλω στον κώλο Θυμός.... όχι κοπέλα μου ευχαριστώ.Γενικά επιμένει πολύ να σου βάλει κάτι στον κώλο.
Ασταμάτητο μπουρου μπούρου με το να σε ρωτάει συνεχώς τι σου αρέσει αλλά και τι αρέσει σε αυτήν να κάνει...τα γαμήσια από τον κώλο,τις παρτούζες,πως την χύνουν... κουραστική από ένα σημείο και μετά.

Προφανώς δεν υπήρχε περίπτωση να τη γαμήσω...δεν έλεγξα καν τις τρύπες της, δεν έκανα κίνηση να τη φιλήσω και επίσης μύριζε το στόμα της.Νομιζω όμως δέχεται γλωσσόφιλα...
Της πρότεινα να χύσω τα μούτρα και δέχτηκε, πρακτικά ήταν λίγο δύσκολο γιατί η κοιλιά και τα βυζιά με μπλοκαραν και δε μπορούσα να πλησιάσω ακριβώς στον στόχο Χαχαχα!... χρειάστηκε να γείρω αρκετά μπροστά ώστε να πετύχω το σωστό πασάλειμα.

Δε ξέρω ποιος μπορεί να καυλώσει με τέτοιο θέαμα αλλά αν υποθέσουμε ότι προσπερνάς το θέμα της εμφάνισης θα περάσεις καλά και θα την κάνεις ό,τι θες και μάλλον και στην τιμή που θες.Εμένα μου λύθηκε η απορία και δεν θα ξαναπάρω.Πολύ καλό παιδί όμως και συμπαθής

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 29, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βάσω
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.430
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 kwstas92, teochatz, fun_tou_bou και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2022
Είσαι ήρωας...όχι μόνο για την εμπειρία αλλά και για το οικονομικό κομμάτι που μάλλον δεν σε ικανοποίησε.
review reaction 1 al pacino
04 Νοεμβρίου, 2022
Μετά από 14-15 χρόνια κοινής πορνοπορείας στο μπου δε σταματάς να με εκπλήσσεις.
Τι έκανες ρε μλκ!!!
review reaction 3 al pacino
04 Νοεμβρίου, 2022
Ηρωας
review reaction 1 al pacino
04 Νοεμβρίου, 2022
να σαι καλα ρε φιλε μου φτιαξες τη μερα
review reaction 1 al pacino
04 Νοεμβρίου, 2022
Φίλε Al Pacino, είσαι όχι απλά ήρωας αλλά υπερήρωας όπως λέει και ο συνάδελφος argyrotoxos από κάτω. Πολλές φορές κατά τη διάρκεια της τσάρκας μου αντάμωνα με τη εν λόγω κορασίδα, αλλά φυσικά δεν ενέδιδα. Ομολογώ ότι το σαλονάρισμά της είναι πολύ επιθετικό για να σε δελεάσει να μπεις στο δωμάτιο, σχεδόν όλες τις φορές μου έχει πιάσει το πούτσο και τον χαιδεύει, αλλά η όλη εμφάνισή της δε μπορώ να πω ότι με ελκύει. Το αντίθετο, μάλιστα. Μπορεί να είναι καλή και "χρυσή" στη συμπεριφορά της και τη διάθεση που δίνει, αλλά δεν αρκούν μόνο αυτά. Εκεί πάμε για να γαμήσουμε, δε πάμε ούτε να παίξουμε τις κουμπάρες, ούτε να γίνουμε φίλοι!
review reaction 1 al pacino
04 Νοεμβρίου, 2022
@argyrotoxos @gagarin @GetYouBarbara @nik1111
@dorcel ...
Παιδιά είπα αν προσπέρασεις το θέμα εμφάνιση θα φας καλά... δοκιμάστε κι εσείς Πλατύ χαμόγελο
review reaction 3 gagarin
05 Νοεμβρίου, 2022
Hero !!!
06 Νοεμβρίου, 2022
πες μας οτι εισαι μυστης χωρις να πεις οτι εισαι μυστης
24 Δεκεμβρίου, 2022
Συναγωνιστή @al pacino,
Ξαναδιαβάζω την κριτική σου και θυμήθηκα περίπτωση παρόμοια που έτυχε σε εμένα...
Θα την χαρακτήριζα προς κάπως "παχουλοκομψη"...όχι βέβαια αντιαισθητικη.
Κάτι μου έλεγε ότι ήταν αγσμητη πολυν καιρο ...οι συναγωνιστές στο σαλόνι έφυγαν...το πορνοενστικτο μου έλεγε ότι αυτή αν την δοθεί η ευκαιρία θα ξεσπάσει πάνω μου ...και έτσι έγινε!
Όλα αυτά έγιναν στην Κεφαλληνίας ...παραδοσιακά ίδρυμα που δεν ενθουσιάζει με τις επιλογές του.
Το έζησα για αυτό αντιλαμβάνομαι με πιο κριτήριο πέρασες εκεί...
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9