Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 91287
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καινούρια Λατίνα κάθε εβδομάδα αλαζουν τα κορίτσια.περιμενω να την δω και βγαίνει μια κοπελα κανονικη από πάνω βυζια μικρά με μεγάλη ρώγα και από κάτω λίγο φαρδιά περιφέρεια με κωλαρα φαρδιά λατινική που με ξεσήκωσε μπορώ να πω και είπα να την δοκιμάσω.ερχεται μέσα το μωρό φοράει και σιδεράκια μου δίνει δύο γρήγορα φιλιά στον λαιμό και ξεκινάει μια πίπα ενός λεπτού θα έλεγα και μου στηνετε να την γαμησω.μενω απαθής καθώς είμαι ξαπλωμένος και την προτρέπω να τον ξαναπαρει στο στόμα.σα να δυσανασχέτησε για λίγο αλλά συνέχισε την πίπα για κάνα δίλεπτο. Η πίπα της χάλια δεν τον έβαζε όλο στο στόμα της μια μονότονη αεροπιπα θα έλεγα. Ξενέρωσα και την είπα να κάτσει από πάνω με καβάλησε κουνήθηκε για λίγο και μετά σταμάτησε περίμενε από εμένα σαν να βαριόταν ένα πράγμα. ΤΗΝ γύρισα στα τέσσερα την γαμησα για λίγο έντονα όμως και πάλι δεν άντεχε και τραβιοταν μπροστά.λεω δεν γίνεται έτσι την γυρίζω από μπροστά τον κάρφωνε βαθιά στην μουναρα της λέω τώρα δεν μου ξεφευγεις και αρχίζω στην αρχή σιγά σιγά και στην συνέχεια ανέβασα ΡΥΘΜΟ όπου και τελείωσα.ακομη και όταν τελείωσα και ενώ ακόμη εχυνα με απωθήσε να βγω σαν να βιαζόταν να φύγει.συγνωμη δεν το έγραψα σωστά όχι σαν στην κυριολεξία βιαζόταν να φύγει.φυσικα δεν φιλάει και δεν αφήνει να βάλεις το χέρι σου κάτω.συμπερασμα από μένα δεν κάνει ήρθε για αρπαχτή το κάνει από αγγαρεία.βγαινοντας η υπηρεσία με ρώτησε αν είναι καλή πάντα με ρωτάει όταν έχει καινούρια κοπέλα με ξέρει την είπα ότι δεν κάνει η κοπέλα να την βγάλουν ένα εισητηριο αύριο το πρωί και πίσω στην Κολομβία.κουνησε το κεφάλι της και δεν είπε τίποτα.μετα τις 8 έχει άλλη καινούρια μια Μαριλένα μου είπε αν δοκιμάσει κάποιος συναγωνηστης ας ενημερώσει.αυτα φίλοι συναγωνιστές θα περιμένουμε τις επόμενες κοπέλες μήπως φέρουν καμία καλή και σε εμφάνιση και σε υπηρεσίες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.255
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, ST@Lone, al pacino και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού