Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 163 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
σήμερα το πρωί έκανα καταδρομική με μοναδικό στόχο να συναντήσω την Ρωσίδα Αγάπη μιας και είδα στο άλλο site ότι σήμερα δουλεύει κανονικά, ήθελα από εχθές τρίτη να πάω αλλά έκανε το ρεπό της η κοπέλα. Εμείς οι παλαιότεροι γνωρίζουμε την Αγάπη από τις εποχές του βαρδάρη στο στούντιο της οδού Ταντάλου. Πολλές όμορφες αναμνήσεις γύρισαν στο μυαλό μου από τις τότε ερωτικές συνευρέσεις μου με την Αγάπη πριν 10 με 13 χρόνια πίσω όντας τότε φοιτητής στο Πανεπιστήμιο. Να μπω τώρα στο ζουμί και να κλείσω την μικρή παρένθεση με τις αναμνήσεις του παρελθόντος μιας και ενδιαφέρει πολλούς συναγωνιστές να μάθουν σχετικές λεπτομέρειες. Όσοι παλαιοί συναγωνιστές την γνωρίζουν θυμούνται την σωματάρα (μοντελίσιο skiny σωματότυπο) που είχε τότε και συνεχίζει και έχει και τώρα, που βάζει κάτω πολύ νεότερες ηλικιακά κοπέλες, σώμα αψεγάδιαστο χωρίς ίχνος από ραγάδες. Όσο αφορά το πρόσωπο δείχνει ότι έχουν περάσει τα χρόνια αλλά εμένα προσωπικά δεν με χάλασε καθόλου διότι έχει αυτά τα ρώσικα χαρακτηριστικά και τα ξανθά μαλλιά που έχουν οι αυθεντικές Ρωσίδες και δεν είναι τυχαίο που οι Ρωσίδες και οι Ουκρανές συγκαταλέγονται στις ομορφότερες γυναίκες στο κόσμο. Στα του αγώνα τότε όπως και τώρα παραμένει σεξοβόμβα, παίρνει πρωτοβουλίες και φιλάει υπέροχα φουλ προκαταρκτικά και μαεστρικό τσιμπούκι της ρωσικής σχολής. Επίσης το μουνάκι της παραμένει στενό με πολύ καλή αίσθηση ασχέτως αν πέρασαν τα χρόνια. Στο σεξ έκανα δυο στάσεις μία με αυτή από πάνω και μία ιεραποστολικά, αλλά επειδή μου έπεφτε ο πούτσος λόγο του προφυλακτικού και δεν είχα την κατάλληλη σκληρότητα λόγο ότι τα τελευταία χρόνια συνήθισα να κάνω σεξ χωρίς προφυλακτικό και η αίσθηση του σεξ με προφυλακτικό με ξενίζει κάπως χωρίς να ευθύνεται σε κάτι η κοπέλα γι' αυτό και της είπα να με τελειώσει με τσιμπούκι όπως και έγινε. Ήταν μία πετυχημένη συνεύρεση που θα επαναληφθεί ξανά μιας και σκοπεύω να γίνω σταθερός πελάτης της τώρα που ξανά επέστρεψε πίσω. Στα πολύ συν +++ επίσης είναι ότι δεν βιάζεται μέσα στο δωμάτιο και κοιτάει να ευχαριστήσει τον πελάτη. Μακάρι όλες οι κοπέλες του χώρου να ήταν έτσι θερμές και σεξοβόμβες και ίσως η Αγάπη θα πρέπει να διδάξει τις νεότερες κοπέλες για να μάθουν να προσφέρουν καλές υπηρεσίες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
60€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Κούλης Χρυσός
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
6.943
Πόντοι:
3.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Random User 123, pasok, argyrotoxos και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού