Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 77 10
Sex Studio 102279
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
βράδυ παρασκευής (21 8ου) κατα τις 11 πάω γνωρίζοντας ότι δούλευε η Εμμανουε και δεν ειχα μπει τις προάλλες ενώ μαρεσε, ξανθια χρυσό μαυρισμα με πολύ καλό σωματάκι πετιτ σαιζ.... μειον οτι τα πολυ ωραια ζακια ειναι από μπετον ... δεν εχει τσοντα στο δωμάτιο ούτε νυπτίρα, πριν καν αγγιξουμε ο ενας τον αλλο κανει εξηγηση οτι δεν γλυφουμε ζακια και δεν αγγιζουμε νακι...!!!! ωραια λοιπον αντε κομματια να γίνει ... ακουμπαω μπουτι αγγιλώθηκα απο την αξυρισια... καθότι ήθελα να της τον μπήξω το ξεπερναω κιαυτό .... τις λεω παιξτον λίγο να παρει θαρρος ο καημενος... με δυσφορία και απορία (λες και επρεπε να μου σηκωθει με τον που τον κοιταξε) αρχισε .... καποια στιγμη μου λεει : θες να τελειωσεις ετσι η να τον βαλουμε???

εγω δεν το ελαβα το μηνυμα και τις λέω παιξτον και θα τον βαλουμε... βαζει καπο και αρχιζει πιπουλα που ομολογό ήταν το καλύτερο σημείο της. όμως σταματάει στο διλεπτο και μου λεει δεν εχουμε πολυ χρονο να τν βάλουμε ??

μετα κοπών και βασανων τον βαζω και μολις μπήκε χτυπάει την πόρτα η τσατσα... εεεε μου λεει ειδες ??? στα λεγα δεν εχουμε χρονο !!!! λεω κανε υπομονη σε δευτερα τελειωνω

και χυνοντας μου λεει το τελικο καραφλιαστικό....

την αλλη φορα μην αρχισουμε με παιξιμο γιατι χανουμε χρόνο ... κατευθείαν να ξεκινήσουμε , δεν ειναι ωραίο να χτυπάνε την πόρτα!!!!!!! πεφτοντας και οι τελευταιες τριχες κεφαλής που διαθέτω πήρα των οματιων μου και φευγω... αμα με ξαναδεις Εμμανουε γράψε μου ...

απορώ έχει πάει κανεις δευτερη φορά εκει μέσα!???

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 21, 2009
Όνομα κοπέλας
Εμανουέλα
Katagavlomenos
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2.674
Πόντοι:
6.205
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού