Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169777
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έλενα Ρουμάνα μελαχρινή με κοντό καρέ μαλλί, μια κούκλα στο πρόσωπο ματάρες,χειλάρες... βυζάρες τούμπανο με ρώγα να κοιτάει στο Θεό...κωλάρα, δέρμα βελούδο και διάφορα τατουάζ στο σώμα.Αψεγάδιαστη από πάνω μέχρι κάτω, δύσκολο να της αντισταθείς μόλις σε πλησιάσει στο σαλόνι.
Εγώ βέβαια της αντιστάθηκα εδώ και δύο χρόνια διαβάζοντας τα αμφιλεγόμενα σχόλια και γνωρίζοντας εκ πείρας ότι μια τέτοια κούκλα νεαρής ηλικίας δεν μπορείς να την κουμαντάρεις εύκολα και πρέπει να παίξεις με τους δικούς της κανόνες, πράγμα το οποίο εγώ δε μπορώ και δε θέλω να ακολουθήσω.Οποτε μπήκα με επιφυλάξεις να πω την αλήθεια αλλά δε γινόταν τέτοιο πλάσμα να μη το γευτώ...

Κάπως κουμπωμένη στην αρχή ξάπλωσε στα 4 στο πλάι και μου έκανε μια ωραία πίπα, υγρή με καλό ρυθμό και αρχιδογλείψιμο ενώ έχω χαϊδευα διακριτικά μουνάκι και κωλοτρυπίδα.Με καβάλησε σε 69 όπου ήταν μια σκέτη απόλαυση να γλείφεις μουνάκι και σούφρα εναλλάξ ενώ έδειχνε να το απολάμβανει και η ίδια.Η δε κωλοτρυπίδα της όσο την γλείφεις ανοίγει και νομίζεις ότι θα σε ρουφήξει ολόκληρο μέσα με δύο υπέροχα τρυφερά κωλομάγουλα να τυλίγουν το πρόσωπο σου.
Την έκανα και ένα περιποιημένο γλειφομούνι με αυτήν ξαπλωμένη με ανοιχτά τα πόδια και την γάμησα στην ίδια στάση για ώρα για να μπορώ να απολαμβάνω τις ματάρες της ενώ αυτή με χάιδευε και σήκωνε και το κεφάλι μπροστά για να μου γλείφει τις ρώγες μέχρι που την έχυσα.Όταν στο ενδιάμεσο προσπάθησα να τη φιλήσω σε λαιμό και μάγουλο τραβήχτηκε...

Εντάξει... εισέπραξα περισσότερα από όσα περίμενα,η κοπέλα την ξέρει τη δουλειά και θέλει να σε καυλώσει και να φύγεις ευχαριστημένος χωρίς να ασχολείται με την ώρα.Αλλά πας με τα νερά της...οι γνωστές βρωμιές του al pacino δεν περνάνε εδώ Χαχαχα!
Για αυτούς που δίνουν πρώτο ρόλο στην εμφάνιση νομίζω είναι ό,τι καλύτερο αλλά κι εγώ δεν θα απέκλεια μια επαναληπτική στο μέλλον

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2022
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.430
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Solar, savvass, ΦΑΚΙΡΗΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2022
Συναγωνιστή την γάμησα πρώτη και τελευταία στην Μινώταυρου 3 σκέτη φόλα.Πιπα με το στανιο ίσα ίσα μου τον σήκωσε, στήνετε στα 4 που την γαμουσα αλλά με κόβε το κόκκαλο απτον γλουτό της και μου πέσε δεν μπόρεσα να συνεχισω.Την βάζω να με τελειώσει με πίπα δεν σηκωνόταν με τίποτα.Καταλαβε ότι σπαστηκα και σηκώθηκε και φύγε.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1