Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 403607
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπαίνω αποφασισμένος να πάρω για πρώτη φορά αυτόν τον μούναρο αφού την είδα στο πρόγραμμα και στις φωτό του μαγαζιού. Η υπηρεσία κλασική, τυπική.

Παίρνω απλό πρόγραμμα για δοκιμή αφού έκανε την πασαρέλα της στο σαλόνι. Μπαίνω στο δωμάτιο και η προσοχή μου πέφτει στα σεντόνια.

Πρέπει να είχαν γίνει ομηρικές μάχες πριν από μένα και ζητάω να μου αλλαξουν δωμάτιο επισημαίνοντας την δυσφορία μου.

Κανονικά έπρεπ να ζητήσω να μου αλλάξουν τα σεντόνια επιτόπου αλλά βιαζόμουν και κακός δεν το έκανα.

Είναι απαράδεκτο στα 50 ευρό να μην έχει ο κάθε πελάτης ένα σέτ καθαρά σεντόνια που να αλλάζονται χωρίς δεύτερη κουβέντα μετά την μάχη και την αποχώρηση του, έτσι ώστε ο επόμενος αγωνιστής να μην χρειάζεται να καθυστερεί και να χαλιέται.

Οι τεμπέλες οι τσατσάδες να πάνε σπίτια τους, τελείωσαν ποια τα ψέματα. Ζητάτε ποιότητα για τα λεφτουδάκια σας μην τα πετάτε άσκοπα σε όσα μαγαζιά δεν σας υπολογίζουν.

Μετά από λίγα λεπτά μπαίνει και το μωρό μέσα κουνιστό.

Πληθωρική νταρντάνα με τα πλούσια τα κάλοι της ξέρει να σε φτιάχνει αν είναι του γούστου σου οι μπαμπάτσικες γυναίκες. Με φτιάχνει με τις βυζάρες της να μου τις τρίβει στην μούρη και να μου υψώνει τον ιστό. Λεπτομέρειες δεν θα πω παρακάτω .Έκανε όλα όσα της είπα και με βαθμολογία άνω του μέσου όρου. Όχι ότι τα έκλαψα τα λεφτουδάκια μου αλλά θα περίμενα να μην είχα αυτό το σπάσιμο στην αρχή και μια πιο πρόθυμη τσατσά να με εξυπηρετεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2009
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
Μέλος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού