Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 364267
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η κοπελα ειναι ομορφη,ψηλη 1.78 με 1.70 σωμα με πιασηματα κανονικο,μαυρα μαλλια,κωλαρα,μπηκε μεσα μου επαιζε το πουτσο ωστε να σηκωθει σωκωθηκε μου πηρε πιπα οταν μου επαιρνε της λεω παμε σεξ λεει τοσο γρηγορα της λεω ναι σε στιλ αφου βλεπεις ειμαι τουρμπο,λοιπον ανεβαινει επανω μου χοροπηδαει καλουτσικα,μετα τη βαζω αυτη ξαπλωμενη με το μουνι στο κρεβατι και εγω απο πανω τηςμε τη πλατη αυτη σε μενα και να τη γαμαω πολυ δυνατα και αυτης να της αρεσει να βογγαει πολυ,μετα στα 4 οπου εδωσα και εκει πονο μετα μου εκανε μασαζ τον επαιξα και εχυσα πολυ,συνοπτικα ηταν πολυ ωραια και καλες υπηρεσιες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Προκαταρκτικά
Ναι
R
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, giorgiodelafuentes2, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2022
"ψηλη 1.78 με 1.70"
Εμμμμ




review reaction 3 Rdeliaris23
12 Οκτωβρίου, 2022
papaphilips 1.68 με 1.70 ηθελα να πω με συγχωρειτε κυριε παπαφιλιπς
R
Rdeliaris23
review reaction 1 papaphilips
12 Οκτωβρίου, 2022
Μα καλα συγνωμξ κιολας αλλα εκει που τη γαμαγες και απο οσα λες ησουν και τουρμπο, την αφησες την κοπελα και επιασες εσυ παιχνιδι με τον πουτσο σου παιζοντας τον για να χυσεις? καταλαβα καλα?
review reaction 5 review reaction 3 Rdeliaris23, maradona7
12 Οκτωβρίου, 2022
claimain οχι φιλε μου δε καταλαβες καλα τη γαμησα για πολυ ωρα περιπου 10-11 λεπτα απλα δε εχυνα μεσα της και τον επαιξα στο τελευταιο 3 λεπτο και εχυσα ενω εκεινη εκανε παιχνιδι σε μενα και με χαιδευε ωστε να χυσω
R
Rdeliaris23
review reaction 3 claimain
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4