Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 364253
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η κοπελα εχει τελειο μοντελοειδες σωμα,φατσα μετρια ενα 6 που για μενα ειναι κομπλε,λοιπον μπηκε μεσα με ρωτησε πως περασα το πασχα,της ειπα μια χαρα,φαγαμε ψητα,μετα μου πηρε ενα μετριο τσιμπουκι,και σεξ τη ανεβασα απο πανω οπου κουνιωταν τελεια,μετα ιεραποστολικο οπου εδωσα ρεστα τη γαμαγα πολυ δυνατα και ελεγε χυστα ολα μεσα,υστερα στα 4 οπου γαμαγα και εκει καλα και εκλεινα τα ματια μου εγω,μετα εκεινη ηρθε διπλα μου ακουμπαγε το σωμα της πανω μου εγω τον επαιζα και εχυσα δυνατα εβγαλα αρκετη καυλα,υστερα της ειπα οτι ειναι καλη και ειπε ευχαριστω,συμπαθητικη κοπελα για μενα σα στιλ δε ειναι ντιβα αντιθετα ειναι μια σωστη κοπελα στη δουλεια της,θα τη ξαναπροτιμησω οταν δε εχω κατι καλυτερο σε υπηρεσιες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Προκαταρκτικά
Ναι
R
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, maradona7, giorgiodelafuentes2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2022
"λοιπον μπηκε μεσα με ρωτησε πως περασα το πασχα,της ειπα μια χαρα,φαγαμε ψητα,μετα μου πηρε ενα μετριο τσιμπουκι"
Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 giorgiodelafuentes2, maradona7, claimain και 1 ακόμα μέλος
12 Οκτωβρίου, 2022
Είχα πάει στην συγκεκριμένη ως πρωτάρης αλλά κόμπλαρα και έφυγα.. έχασα θεωρείτε;
review reaction 4 Rdeliaris23
12 Οκτωβρίου, 2022
papaphilips χαχα απο το φαγητο του πασχα που με ρωτησε κατευθειαν στο ψητο
R
Rdeliaris23
review reaction 3 papaphilips
12 Οκτωβρίου, 2022
dimmpour εχασες ναι γιατι ειναι καλη κοπελα,δε ειναι ντιβα ειναι απλη και κανει καλο σχετικα σεξ και θελει ο πελατης να περασει καλα
R
Rdeliaris23
review reaction 1 dimmpour
12 Οκτωβρίου, 2022
Πρόκειται για καλή περίπτωση, επιπλέον κορμάρα, θα τις δώσω και εγώ μια κριτική σύντομα.
review reaction 1 maradona7, Rdeliaris23
12 Οκτωβρίου, 2022
Ρε φιλος θα μας τρελανεις εσυ τωρα.
Πηγες 12 οκτωμβριου και σε ρωταγε η πουτανα για το πασχα?
Επειδη τη βερονικα την γνωριζω παρα πολυ καλα , τετοιες ηληθιες ερωτησεις δεν κανει και μαλιστα μετα απο 6 μηνες εορτη.
Απο τη αλλη θα ηθελες να ξαναπας μας λες. Εσυ απο τα γραφόμενα σου θες να τον παιζεις για να χυσεις, οποτε γιατι δε καθεσαι σπιτι σου να τον παιξεις?
Δε σου κανω μπουλινγκ απλα απο αυτα που γραφεις κατι δεν παει καλα.
review reaction 5 Rdeliaris23
12 Οκτωβρίου, 2022
claimain ρε μαγκα η κοπελα ειναι πανεξυπνη θελει πολυ μυαλο να καταλαβεις οτι δε ειναι τωρινη η κριτικη αλλα ηταν το πασχα που μας περασε?
R
Rdeliaris23
12 Οκτωβρίου, 2022
NeronZero οντως φιλε μου εχει πολυ ωραιο κορμι και ειναι οντως καλη περιπτωση,εγω την εχω παρει 2 φορες και φυσικα θα τη παρω και στο μελλον αν δε βρω τιποτα καλυτερο σε υπηρεσιες.
R
Rdeliaris23
review reaction 1 NeronZero
12 Οκτωβρίου, 2022
και τι δουλεια εχει η συνευρεση πριν 6 μηνες με μια κοπελα που την αναφερεις σημερις?
Εδω οι πουτανες αλλαζουν χαρακτηρα και τροπους στο δεκαημερο.Ποια η λογικη ?
Τεσπα
review reaction 5 Rdeliaris23
13 Οκτωβρίου, 2022
claimain η λογικη φιλε κλαιν μαιν ειναι οτι παλια δε ειχα λογαριασμο ωστε να ανεβαζω κριτικες και τωρα που εχω ειπα να ανεβασω τη συγκεκριμμενη κριτικη διοτι η κοπελα ειναι καλη σε υπηρεσιες αλλα και σωμα,επισης αν δεις παρακατω ανεβασα και για αλλες κοπελες στη φυλης που η συνευρεση ηταν πριν 2 χρονια,τωρα που εχω λογαριασμο ειπα να γραψω κριτικες για τις κοπελες που μου αρεσουν ειτε εμφανησιακα ειτε σα αυρα.
R
Rdeliaris23
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2