Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 64 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Άννα Σέρβα γύρω στα 35 ας πούμε, σκουρόχρωμη κοπέλα άνετα τη λες και γύφτισσα... βγήκε ολόγυμνη μπροστά μου με το κρεμαστό βυζί,τον αφράτο κώλο και την κοιλιά αλλά και ένα βλέμμα όλο υποσχέσεις που μου έκανε το κλικ να περάσω και τελικά δικαιώθηκα.Φωτογραφιες της υπάρχουν στο άλλο σάιτ που τη δείχνουν ξεκάθαρα

Πολύ θερμή από την αρχή μου όρμησε στο κρεβάτι και αρχίσαμε τα βαθιά γλωσσοφιλα.Τράβηξα το πόδι της ώστε να με καβαλήσει πάνω μου το οποίο δέχτηκε και μάλιστα τριβόταν μόνη της με πίεση πάνω στον πούτσο μου και αμέσως ένιωσα τα πρώτα υγρά της.Την έστησα στα 4 όπου συνέχισα το πουτσοτριψιμο στα μουνόχειλα και στην σκουρόχρωμη μπαρουτοκαπνισμένη σούφρα της.Η ίδια υποστηρίζει ότι δεν δίνει κώλο Εμμμμ

Γλυφοκώλι στην ίδια στάση και μετά γλυφομούνι με αυτήν ξαπλωμένη να σπαρταραει και μου ζήτησε να της βάλω και δάχτυλο στο μουνί.
Η πίπα της λυσσασμένη και σε γρήγορο τέμπο πάνω κάτω που εμένα προσωπικά δε μου αρέσει...αρχιδογλειψιμο και κωλογλειφαδα από μέρους της την οποία κατέχει καλά και ευχαριστιεται αν κρίνω από τα μουγκρητά που έβγαζε.
Γαμήσι με αυτήν από κάτω όπου έγερνε μπροστά για να μου γλείφει και τις ρώγες.... και αφού είδα ότι τα δέχεται όλα τη ρώτησα να τη χύσω στο στόμα και το δέχτηκε ευχαρίστως οπότε ξάπλωσα μου ξεκίνησε το τσιμπούκι και τα πήρε όλα στο στόμα.

Εξαιρετική περίπτωση η Άννα, δέχεται τα πάντα, γουστάρει τη δουλειά της και θέλει να σε ικανοποιήσει στο έπακρο.Αν δε κολλήσεις στην μέτρια εμφάνιση μπαίνεις και βγάζεις γούστα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 22, 2022
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.430
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Salonikiospetitelover89, olddog, alladalla και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού