Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 30 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα σε όλους, μετά από λιγη αποχή ξανά τσάρκα στα γνωστά μέρη. Η ημερομηνία είναι ενδεικτική πέρασμα πριν κανιά 10ια μέρες

Μετά από όλα τα σχόλια που διάβασα στο μπου είπα και εγώ να περάσω να δοκιμάσω τη Ρίτα. Είναι ακριβώς όπως την περιγράφουν όλοι, Δυναμίτης. Αρχικά να πω πως γίνεται λαϊκό προσκύνημα … όταν μπήκα ήδη έβγαινε ένας συναγωνιστής και ήταν μέσα στο δωμάτιο η κοπέλα και είπα να περιμένω. Καθώς περίμενα εσκαααν άλλοι δυο, χαμός η Ριτα. Όσο περίμενα καλό μουχαμπετι με την τσατσα, αρκετά φιλική και σωστή. Η κοπέλα έχει μέτρια φάτσα και καλό σώμα, με ψεύτικο βυζι που επιτρέπει να πιάσεις γλύψεις κτλ. Όπως επίσης επιτρέπει δάχτυλα (σχεδόν παντού, δοκίμασα στο κωλαρακι της όχι βαθειά αλλά δεν είπε όχι) καθαρό μουνακι και όρεξη μα σε κάνει να περάσεις καλά. Ξεκινάει από 30 το απλό και ανεβαίνει με τα γνωστά προγράμματα ανά 10 ευρώ. Αυτό που με χάλασε λίγο είναι ότι για μισάωρο μου ζήτησε 80 (που το βρίσκω λίγο φουσκωμένο) αλλά πέρασα πολύ ωραία μέσα είναι η αλήθεια. Ακόμη δεν είμαι σίγουρος αν αξίζει τόσα πολλά. Στο δωμάτιο μέσα η κοπέλα είχε πολύ όρεξη, φιλιά χαμουρεμα, καλή πίπα ( όχι βαθειά δυστυχώς αλλά όχι άσχημη - χωρίς να βάζει χέρι) με γλύψιμο και στα αρχιδια. Αλλάξαμε 2-3 στάσεις και ήρθε και το τελείωμα. Ελληνικά δεν ξέρει πολλά και φάνηκε να μην ξέρει και αγγλικά πολλά (αλλά δε χρειάστηκε και πολύ να μιλήσουμε). Επίσης ακομη ένα συν είναι ότι από χρόνο δε βιάστηκε. Γενικά δεν έκλαψα τα λεφτά γιατί μέσα στο δωμάτιο είναι πολύ δυνατή χωρισ Όχι και μα μου αλλά οπως είπα και παραπάνω τα δε ξέρω αν είναι vfm γιατί τα 80 μου φάνηκαν πολλά. Καλα γαμησια σε όλους!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
80€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Απρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
633
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pasok, laskos, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2022
Nα ρωτήσω κάτι.ολοι λεν για γλωσσοφιλα κ κάποιοι για κωλογλυφαδες.λιγο δε σιχαίνεστε;
10 Οκτωβρίου, 2022
Πραγματι ειναι παρα πολλα τα 80 φιλε μου.Κακομαθαινει και νομιζει οτι ταχουν ολοι.
review reaction 1 AlanPar
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2