Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 321 10
Sex Studio 490137
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η παρούσα κριτική αφορά 3 επισκέψεις που γίναν πριν περίπου 5 μήνες. Ωστόσο, θεωρώ ότι μια κριτική είναι επίκαιρη τώρα . Από εμφάνιση είναι αυτό που βλέπετε στο Instagram (άριστη εμφάνιση από τις πιο όμορφες), δηλαδή οι φωτογραφίες αντιπροσωπεύουν την πραγματικότητα, αλλά ως εκεί. Μέσα στο δωμάτιο έχουμε να κάνουμε κάποια η οποία αντιπαθεί στο έπακρο αυτό που κάνει, κάποιες φορές καταφέρνει να το κρύψει οπότε μιλάμε για απλά τυπικές υπηρεσίες ξεπέτας, άλλες φορές δεν καταφέρνει ούτε αυτό οπότε εκδηλώνεται με προσβλητική συμπεριφορά προς τον πελάτη. Να συμπληρώσω, ότι δεν δέχεται σχεδόν τίποτα και προσπαθεί να περιορίσει την σωματική επαφή στο ελάχιστο δυνατό, όπως χαρακτηριστικά μου είπε μια φορά "εδώ κάνουμε μονάχα Sex". Αρχικά βέβαια είχα τις αμφιβολίες μου και είχα προσπαθήσει να την δικαιολογήσω, αλλά μιλάμε για επαναλαμβανομένη συμπεριφορά, την οποία έχω διασταυρώσει και με άλλες κριτικές στο cite. Εννοείται ότι δεν θα την ξανασυναντούσα με τίποτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2022
Όνομα κοπέλας
Μαλβίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
289
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, Annapurna, kwstasxat και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Οκτωβρίου, 2022
Ρε φίλε η τύπισσα λες είναι φόλα.
Δεκτό.
Πώς έκατσες και σε φολιασε όμως τρεις φορές ?
08 Οκτωβρίου, 2022
Ρε φίλε η τύπισσα λες είναι φόλα.
Δεκτό.
Πώς έκατσες και σε φολιασε όμως τρεις φορές ?

Μια φορά με φόλιασε. Τις πρώτες 2 φορές οι υπηρεσίες ήταν τυπικές και δεν είχα καταλήξει σε κάποιο συμπέρασμα, όπως είπα απο εμφάνιση είναι καλή. Την Τριτη φορά κατάλαβα περί τίνος πρόκειται, οπότε και δεν ξαναπύγα. Ελπίζω η απάντηση μου να ικανοποιήσε την περιέργεια σου, αγαπητέ μου φίλε.
08 Οκτωβρίου, 2022
Πες με ανώμαλο αλλά η συγκεκριμένη θέλω να με φωλιάσει....
Είχα πάει για την λεγάμενη και την πέτυχα στο σχόλασμα???? (δούλευε μέχρι 07:00 και έφευγε πέντε παρά συνοδευόμενη...)
Είναι από τις λίγες που θέλω να φάω φόλα πριν αποσυρθούν, γιατί σύντομα θα είναι παρελθόν όπως το πάει...
review reaction 1 NeronZero
09 Οκτωβρίου, 2022
Πες με ανώμαλο αλλά η συγκεκριμένη θέλω να με φωλιάσει....
Είχα πάει για την λεγάμενη και την πέτυχα στο σχόλασμα???? (δούλευε μέχρι 07:00 και έφευγε πέντε παρά συνοδευόμενη...)
Είναι από τις λίγες που θέλω να φάω φόλα πριν αποσυρθούν, γιατί σύντομα θα είναι παρελθόν όπως το πάει...

Αποδεχτό η κοπέλα είναι όμορφη περα απο κάθε αμφιβολία. Πήγαινε αμα θέλεις, το μυστικό είναι να πάς με τα νερά της για να πετύχει . Το άλλο πρόβλημα είναι ότι μπορεί να σου να ριξει πόρτα, όχι εσένα προσωπικά, το κάνει με όλους συχνά (και πολλές φορές με τροπο που προσβάλει) και ηλικρινά δεν έχω καταλάβει γιατί. Από εμένα μαύρο πάντως υπάρχουν και άλλες όμορφες. Επίσης την τελευταια φορά που την είδα μου έδωσε την αίσθηση ότι έχει προσθέσει κιλά και έχει χαλάσει λίγο, οποτε αν πάς κανε μια ενημέρωση και για αυτό.
15 Οκτωβρίου, 2023
Την πατήσαμε
Με το που την βλέπω μπαίνω χωρίς δεύτερη σκέψη !
Ότι χειρότερο έχω ζήσει στη 10ετη εμπειρία μου ,δε χρειάζεται να πω κάτι άλλο.
Σε καταλαβαίνω απόλυτα
Έχω φαγωθεί όμως για το Instagram της , αν το έχεις στείλε μου να δω τη χαρακτήρα βγάζει εκεί

Ευχαριστώ και συμπάσχω
review reaction 3 Revlimit
06 Νοεμβρίου, 2023
trigiratzis8, τώρα το είδα, δυστυχώς δεν το έχω πλέον το έχω διαγράψει,
Όμως, καμία σχέση στο intagram, με αυτό που είδες εκεί . Η κοπέλα κάποιο πρόβλημα έχει
το οποίο όσο πάει χειροτερεύει. Ψάξε αν θέλεις και δες και τις κριτικές για Άρτεμη, αυτά που λέω είναι λίγα σε σχέση με αυτά που λέγονται εκεί.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6