Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 234 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο συναντηση με φιλους στα ΒΠ, γυριζοντας σπιτι κατι με ετρωγε Ματάκι .Θυμομουν στο στουντιο που ηταν εκει γυρω και ειπα να κανω μια γυρα. Ευκολο παρκαρισμα στον χωρο μπροστα στο μαγαζι και βουρ μεσα.Εργαζομενες δυο .Αlsu και Μαργκω.Διαλεξα την πρωτη . Μελαχροινη μετριου αναστηματος ,καλο προσωπο με σχιστα ματια,καλο κορμι ,ωραιος κωλος και σιλικονατο βυζι. Καταγεται απο Σιβηρια μερια αλλα εχει και Ανατολιτικες πινελιες. Μιλαει Αγγλικα.
Περασα στο δωματιο (Ωραιο και μεγαλο) εκανα το μπανιο μου και περιμενα.
Μετα απο λιγο ηλθε το κοριτσι λυκνιζομενο. Μια γρηγορη γνωριμια και αρχισαν τα χαμουρεματα. Γλωσσοφιλα ,χαδια,ειναι δεκτικη στις δακτυλοσκοπησεις παντου Έτσι!,
Με φιλαγε στον λαιμο ,στηθος και κατεβηκε προς τα κατω. Πιπα με γλυψιμο κορμου dt, γλυψιμο αρχιδιων και η γλωσσα της εφτασε ως την κωλοτρυπιδα.Μετα ανελαβα και γω.Την εγλυψα παντου και εδειχνε να το απολαμβανει.Σημειωτεον ηταν πεντακαθαρη.
Κατοπιν αφου μου τον ξαναπηρε λιγο στο στομα, περασμα προφυλακτικου και ξεκινημα σεξ σε ιεραποστολικη σταση.
Μετολιγο γυρισμα σε πισωκολητο και εκει με θεα τον ωραιο της κωλο κατεθεσα .Να προσθεσω οτι τον κωλο της τον προσφερει με αναλογο αντιτιμο και θα το εχω υποψιν μου για προσεχως.
Αφου τελειωσα με χαιρετησε και αποχωρησε.
Γενικα ηταν μια πολυ καλη συνεδρεια για στουντιο μιας και θεωρω οτι η πλειονοτητα ειναι αρπα κολα.
Η Alsu ειναι καλη περιπτωση και δεν θα κλαψεις τα λεφτα σου.Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2022
Όνομα κοπέλας
Alsu
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
80€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
112
Likes:
18.206
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, giorgiodelafuentes2, THV και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού