Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367795
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χτες κατά τις τρεις και κάτι πάρκαρα έξω απο τα Στούντια .

Να πω την αλήθεια, ούτε είχα ενημερωθεί,ούτε είχα διαβάσει,ούτε είχα ρωτήσει, ντιπ στραβάδι. Να γαμήσω ήθελα σώνει και καλά, κι άμα μου καθόταν η Αννα,μιά χαρά θά'μουνα. Μου έκατσε όμως το ξανθό τούμπανο η ΕΥΑ και καθόλου δεν χαλάστηκα.Πήρα το φουλ προγραμματάκι, μιάς και γιά να το γλείψεις και μόνον το τούμπανο θες μιά ώρα. Πίπα γιά σεμινάριο, σε σημείο να μην καταλαβαίνω αν φορούσα ή όχι καπότα, όση ώρα ήθελα, χωρίς να δυσανασχετήσει, εύκολα απλά και χαλλλαρά όλα, χάδια, γλύψιμο, φιλιά, και ιεραποστολικό γιά ξεκίνημα. Ντου από παντού γιά την συνέχεια , με στήσιμο στα τέσσερα και τις βυζάρες να κρέμονται και να τις χουφτώνω. Χαράς ευαγγέλια. Ακόμα πιό χαρούμενη συνέχεια με το Ευάκι να ανοίγει την πίσω πόρτα γία να καλως ορίσει τον πούτσο μου. Σφυροκόπημα δυνατό με εναλλαγές, αλλά με ( μάλλον δικαιολογημένη ) άρνηση στο να τον βάζω και να τον βγάζω εντελώς. Κλασσικά έχυσα μέσα στην κωλάρα της και το φχαριστήθηκε η ψυχή μου. Πάρκινγκ , συμπεριφορές τσατσάς κ.λ.π. άψογα. Με χαλάει λίγο ρε παιδιά η γυψοσανίδα. Τώρα θα μου πεις, της κοντής πούτσας, οι τρίχες της φταίνε. Με τις υγείες μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 22, 2009
Όνομα κοπέλας
Εύα
Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού