Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 567050
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρασκευή προς Σαββατο ξημερωματα βρισκομαι στον δρομο για το στουντιακι της Τριγγετα μιας που τωρα τελευταια δεν εχει πολυ κινηση...Περνω τηλ ομως (με εσωσε ο θεος εδω) και η τσατσα μου λεει οτι ειναι η Τζεσσικα (ουπς λεω εγω αστο καλυτερα) περνω καπακια τηλ στο Ισμηνης και η τσατσα μου λεει οτι ειναι η Σαρα...

Πρεπει να ειναι κοινο μυστικο οτι αυτο το κοριτσι σε ολους σχεδον μας αρεσει (ή τουλαχιστον δεν θα πουμε και κακες κουβεντες) αλλά δεν την πολυδιαφημίζουμε..Παλια καραβανα πλεον..την θυμαμαι πριν 1,5 χρονο στην Ιποκρατους οπου είχε κάνει και τα πρώτα της βήματα...

Μπαινω λοιπον στο Στουντιο και η τσατσα αφου ειχε παει 5 και το μαγαζι κλεινει πλεον 6 το πρωι ψιλοβιαζοτανε να τελειωσει...Δεν ειχε συνωστισμο πολύ και μπαινω μετα από λιγο στο δωμάτιο..Εχει αδυνατησει λίγο...Εχει λίγο πιο κλειστα μαλλιά και μαυρισμένο από το σολαριουμ και τα μπανακια κορμακι.Πιανουμε μια ψιλοκουβεντα με την κοπέλα (πάντα ευγενική) και ξεκινάμε μετά από λιγο..Επειδη έχω πάει αρκετες φορές μαζί της το απόλαυσα σαν να ήτανε μια sexpal, αλλά θα ειμαι επιφυλακτικος σε αυτο. Γενικά δεν κάνει ουτε τα τρελά σπασίματα μέσης ούτε είναι τσοντα η κοπελιτσα..Ειναι ομως πολυ φιλική και οταν ειναι απο κάτω (και απο πάνω) δεν κανει τα ψευτικα βογγητα ανοιγοντας τρελά τα ποδια της αλλά σφίγγει τα πόδια της γυρω από το κορμί του αγωνιστή πιέζοντας τον για βαθυτερη εισχώρηση..Επισης κανει καλή βαθεια και αρκετα υγρή πίπα χωρίς όμως γλύψειμο αρχιδιών (εκεί πχ τσιμπουκομάνες όπως η Lilly υπερέχουν) ομως εν τελει φευγεις χαμογελαστος από Στουντιο χωρις να κλαις τα λεφτα σου σε καμμια περιπτωση..



*Τωρα βεβαια εγω εχω ια απορεια..Η Σαρα εκει ηταν 10-6 τα ξημερωματα στανταρ γιατι μου το ειπε...Η Τζεσσικα ηταν στο Τριγγετα στις 4 τα ξημερωματα γιατι πήρα τηλ στο μαγαζι...Πως ο φίλος Iggy πήγε και έγραψε και τοσες καλές κριτικες ενας θεος ξερει...



**Αυτα από μενα και καλα να περνατε ολοι οι γνησιοι συναγωνιστες του ολυμπιακου αγωνισματος τσαρκην επι μπουρδελων σε ανοιχτη πιατσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 22, 2009
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Stratocaster
Μέγας
Εγγραφή:
21 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
1.674
Πόντοι:
4.655
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού