Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 116 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 441962
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μεταμεσονύκτιες ώρες και κάθομαι στον καναπέ. Μπαίνω στο άλλο site να κόψω κίνηση, όχι ότι ήθελα να παω βόλτα, απλά να ξέρω. Ξαφνικά βλέπω γνώριμη photo, πρω΄τη σκέψη, πάνε κάποιοι να κοροιδέψουν, κοιτάζω καλύτερα, όνομα Νίνα. Λεω λες.... Παίρνω ένα τηλέφωνο και ρωτάω χαζά:
- Ποια κορίτσια δουλεύουν απόψε?
- Νίνα και ΧΧΧΧ (δεν άκουσα καν το δεύτερο όνομα - συγγνώμη απ' την κοπέλα)
- Η γνωστή Νίνα?!?!
- (γέλιο) Ναι ναι η γνωστή.

Δεν μπορούσα παρά να μπω στο αμάξι και να κατευθυνθώ προς το Κ60.

Εμφάνιση πολύ καλή για τα δικά μου γούστα. Ωραία κοντούλα (1.62-1.65), αδύνατη χωρίς να είναι τελείως ανύπαρκτη, στήθος φτιαγμένο πολύ ωραία δουλειά, tattoo διάφορα, πρόσωπο πολύ γλυκό (υποκειμενικά).

Κατα την συνάντηση όλα κύλησαν τέλεια, σαν τον παλιό καλό καιρό με πολύ όρεξη. Συμμετοχή πολύ καλή και ειδικά όταν πήρε κ' αυτή΄ μπρος πάρα πολύ ωραία και με πάθος. Στο τέλος έκατσε αρκετά δωμάτιο με πολύ καλό social.

Γενικά άλλη μια πολύ καλή συνάντηση μαζί της μετά από χρόνια που σίγουρα θα επαναληφθεί όσο δουλεύει.

Βγαίνοντας στην εθνική και οδηγώντας προς το σπίτι αναπολούσα πόσα χρόνια την ξέρω (πριν ίσως καμιά 10ετία την είχα γνωρίσει στο Παγκράτι) και θυμόμουν κάτι φοβερές στιγμές στο Θ136. Και μετά κατέληξα ότι μεγαλώνουμε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 23, 2022
Όνομα κοπέλας
Nina
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
70€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.290
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, DRMG, maradona7 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Σεπτεμβρίου, 2022
Θα αποκτησει γρηγορα το παλιο κοινο της αν συνεχισει με την ιδια ορεξη , μεχρι κ ισπανικο προσφερθηκε να μου κανει στο 50αρικο απο μονη της
review reaction 1 olddog, neomelos1
26 Σεπτεμβρίου, 2022
Πολωνή;
27 Σεπτεμβρίου, 2022
@BigJumper στο site νομίζω την έχουν από Τσεχία, στην πραγματικότητα. είναι από Βουλγαρία
review reaction 1 koursaros66
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3