Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 19 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Περιμενα καιρο να δω τη Τατιανα καθοτι ελειπε οπως μου ειπε παροτι στο προγραμμα την εμφανιζε κανονικα ενεργη εδω και μεγαλο διαστημα . Βραδινη εφοδος λοιπον , μαζι με τη Χριστινα ηταν στη βαρδια και δινω 50αρακι στη τσατσα για να μπω δωματιο να τη δοκιμασω επι τω εργω .

Εμφανισιακα θα λεγα ειναι σιγουρα λεπτη κοπελα ( πιο λεπτη απο τις φωτος , οχι προς juicy , προς σκινυ περισσοτερο χωρις να ναι καχεκτικη ομως ) , κοντουλα σχετικα λιγο πανω απο 1.65 , συμπαθητικο γλυκο προσωπο με μεγαλουτσικη μυτη μοναχα με μακρυ κορμο , μακρια μαλλια που τα δεσε κοτσο , αγυμναστο κορμι οχι σφιχτο αλλα χαλαρο νεανικο ( δε πρεπει να ναι πανω απο 25 ) , 1.5αρι βυζακι φυσικο με μικρες ωραιες ρωγιτσες , και ωραιο κωλαρακι με λεπτη μεση οχι πεταχτο ομως αλλα ειχε ψωμι να χουφτωσεις σε σχεση με το υπολοιπο σωμα . Ειχε ωραια αισθηση το μουνακι της βεβαια , στενο σχετικα και εβαλε ελαχιστο τζελ .

Στο σεξακι , παιχτηκαν 2 στασεις ιεραποστολικο και στα 4 , ξεκινησαμε με πιπα οχι βαθια ( μπαλες δε περιποιηθηκε ) λιγο νευρικη κ βιαστικη χωρις ομως δοντι ή χερι ( μετρια πιπα τυποποιημενη ) και μετα ιεραποστολικο και στα 4 οπου κατεθεσα μετα απο δυνατο κοπανημα . Συμμετειχε με ψευτοκραυγουλες και με ρωτησε αν ολα καλα οταν τελειωσα , απο την αλλη μου βαλε κοφτη σε δαχτυλα και στα 4 μου στραβωσε λιγο λεκανη και χρειαστηκε να τη πιασω για να κεντραρω κ να μπαινω ανετα . Μπατσακια δεν εριξα γτ δεν ειχα ξεκλειδωσει λογω προκαταρκτικων .

Στο δωματιο πετσετες και παντοφλες μιας χρησης , μεγαλη ντουζιερα κ καλογερος για τα ρουχα, αλλαγη σεντονιου ομως θα χρειαζοταν

Εν ολιγοις , διεκπεραιωτικη συναντηση και εμφανισιακα με γειωσε σε σχεση με τις φωτο . Δεν ειναι ασχημη επουδενι απλα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο οπως προσδοκουσα . Δε βρισκω λογο να τη ξαναδω , να πω οτι γενικα ηταν ευγενικη και ελληνικα μιλαει αψογα

Αυτα αλανια μου και καλα φθινοπωρινα γαμησια . Α τουτ αλλερ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2022
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
maradona7
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
142
Likes:
11.273
Πόντοι:
24.571
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vinnie, TOMCRUISE, giorgiodelafuentes2 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2022
Ρε φιλος εχθες εκει ημουνα , ανα απο τα στουντιο που περασα. Την κριστινα πηγα να δω αλλα παραληλα ειδα και τατιανα.
Εμφανησιακα οπως τα λες ειναι αλλα με το που την ειδα καταλαβα οτι θα ναι διαικπερεωτικη προς ξεπετατζου γιαυτο και δεν μπηκα.Μου το εδειχνε με το που βγηκε σαλονι.
Κριστινα πεσμενα βυζια και γενικα αχλαδοκωλα οποτε και εφυγα.
Επισης η τσατσα πολυ πιεστικη
review reaction 1 maradona7
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1