Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 492789
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οταν μια κοπέλα σε ερεθίζει απο την φωτογραφία της και μόνο,είναι μονόδορμος το να πας μαζί της.Κυνηγούσα καιρό την ευκαιρία να πάω και τα κατάφερα και πλήρωσα μια ωρίτσα για να είμαι μαζί της.
Η γυναίκα είναι κορμάρα καταρχήν.Εχει απίστευτο κώλο,θεικά πόδια και ομοιόμορφα τέλεια,μαυρισμένο σώμα αφου κάνει γυμνισμό.Το πρόσωπο της είναι οκ,λίγο ιδιαίτερο ,δεν θα την πεις μουνάρα,όμως το όλο σύνολο ειναι πραγματικα φοβερό.
Στα του κρεβατιού δεν είχα και ιδιαίτερες απαιτήσεις (ξενύχτι,πιώμα πρίν)αλλά το πήγε καλά το γράμμα.Πρόθυμη,δεν φιλάει,λίγο μυγγιαγιχτη στο στοματικό.Αφου εγιναν τα προκαταρκτικά την έβαλα να κατσει πάνω μου με γυρισμένη την πλάτη για να απολαμβάνω την κωλάρα της ενώ τελείωσα στην κλασσική στάση.Στο τέλος του σεξ μου έκανε ενα ωραιότατο μασαζακι και πήγα για ύπνο άνετος και ωραίος
Πήρα πρόγραμμα μιας ώρας (άλλαξα γνώμη στο 5λεπτο και το έκανα μια ώρα) γιατι ειναι ΓΚΟΜΕΝΑΡΑ και γούσταρα πολύ να κάτσω μαζί της και ναι,θα ξαναπάω εαν κάτσει η φάση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2022
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
200€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
100
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, giorgiodelafuentes2, Helluvatime και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2022
Παικτη δικο σου πορτοφολι το κανεις οτι θες αλλα αυτη η τιμη ειναι περα ως περα εκτος λογικης και δυστυχως οταν τα δινετε χαλατε τη πιατσα
review reaction 1 Morty love Jessica, TRAXANOPLAGIAS1234, drifter81
19 Σεπτεμβρίου, 2022
Συμπερ;σμα. Ξεπέτα για πυρφορους...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2