Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 428755
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρίν ξεκινήσω να πώ πως το 7 στην εμφάνιση δεν είναι επειδή ειναι ασχημη αλλά επειδή δεν ειναι του γούστου μου.
Ραντεβού με κομενάκι το οποίο δεν μου έκατσε ως φανατζόμουν και οι κάβλες στο κόκκινο. Η ώρα περασμένη και είχε αρχίσει να μου βγαίνει η κούραση οπότε έψαξα τα γύρω γύρω μαγαζιά για το πρόγραμμα τίποτα δεν ηταν στα γούστα μου παρά μόνο μια που δεν θυμάμαι όνομα για να γραψω κριτική στο θησέως 365(θα την πούμε ακατανόμαστη). Φτάνω στο μαγαζί, λόγο της ώρας πάρκινγκ εύκολο αλλιως βρίσκεις 2-3 λεπτά με τα πόδια, περιμένω σαλόνι 2 κοπέλες ειχε την ακατανόμαστη και την Lilian. Η ακατανόμαστη το μόνο που είχε ειναι βυζα! Η Lilian γλυκία και σέξυ παρουσία. Βυζολάγνος εγώ καβλα στο φούλ παραβλέπω την όλη εικόνα περναω δωμάτιο. Το δωμάτιο οκ ενα κρεβάτι ειχε και κατι φώτα μώβ/μπλε και μια ντουζιέρα λιγο ξεχαρβαλωμενη. Ερχεται η ακατανώμαστη πιο ξεχαρβαλωμένη απο την ντουζιερα χαλι μαυρο και στην πρωτη επαφη και απο κοντά. Την διώχνω (και δεν έφευγε κιολα) και λέω να περάσει η 2η κοπέλα η Lilian που αυτή αφορά η κριτική (πλήρωσα κανονικά και τις δύο). Μετά απο 2-3 λεπτάκια εμφανίζεται η ναζιάρα Lilian ομορφο χαμόγελο ξανθία γυρω στο 1,58 λεπτη με μικρο κωλαράκι. Πίπα οκ πέτρα εγω εδω και 3 ωρες απο την αλλη που δεν μου έκατσε αλλα τι να κανεις ειμεθα και τσετλεμαν. Λεω στην Lilian ανέβα οπως είσαι και που σε πονει και που σε σφάζει. Πόλεμος. Την πήρα στα 4 απο πανω εγω απο πανω αυτή 15 λεπτα γεμάτα πραγματικά ένταση και δεν διαμαρτυρήθηκε καθόλου. Αντιθέτως θα έλεγα οτι γουσταρε κιόλας αν και δεν παίρων κ όρκο. Εντωμεταξύ είχε και στένο μουνακι πέτρα εγω τα θυμάμαι και... Τέλος πάντων ήρθε το τέλος με το αουτσαιντερ πολύ καλη εμπειρία σίγουρα αξιζει τα χρηματα της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2022
Όνομα κοπέλας
Lilian
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
435
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Redmad, giorgiodelafuentes2, maradona7

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2022
από περιέργεια η ακατανόμαστη ποια είναι; Χαχαχα!
18 Οκτωβρίου, 2022
Δεν θυμάμαι ρε φίλε όνομα και έχει φύγει. Πάλι καλά δηλαδή.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2