Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 42 10
Sex Studio 105610
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
περασμένη Παρασκευή. Η κοπέλα ενώ εκ πρώτης όψεως δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο είναι δυνατό ξεκωλιδι με προοπτικές.

Πέρασε φευγάλεα από το σαλόνι με ναζι και αέρα φοβερής καβλας με το ψηλοτάκουνο και το σφιχτό κωλι της.

Μόλις την είδα μου ρθε ευθύς η κάβλα της ,την είχα ξαναπάρει κιολας, δεν το σκέφτηκα ούτε 2 δευτερα. Το 50αρι βγήκε μόνο του.

Μέσα είναι παρεξηγημένο το κορίτσι. Δεν αντέχει τη βρώμα εξού και ο εξονυχιστικος έλεγχος πουλιου και τα μαντηλάκια . Με μένα πάντως δεν τα χρησιμοποίησε. Μετά τον ελεγχο απλά της έδειξα το ντουζ και μου κάνει ένα α, δηλαδή ενταξει

Θέλει να την πας με τα νερά της και όχι τσατιλα και αντιδικίες με το πρώτο.

Το καβλετο αυτό είναι για πολύ πισωκολλητο κοπανημα. Ακομα δεν εχει συνηθίσει όμως τα δυνατά σφυροκοπηματα. Θέλει το χρόνο του το κορίτσι.

Προς αποφυγειν χαρντκορ καταστάσεων οι βρωμυλοι,ημιπλυμενοι,τσατιλες και οι φλωροι ας απέχουν προς το παρόν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Anais
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
K
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, Easy Rider, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2022
Πραγματικά συγκινητική προσπάθεια να απαντήσετε στην κριτική μου.

Περίμενα στο forum να βλέπω αντικειμενικές απόψεις και όχι τέτοιες φάρσες.

Δε μας είπατε που ξέρατε για τα μαντηλάκια αφού σε εσάς δε τα χρησιμοποίησε και βάλτε και ένα tutorial μέσα για το πως να κάνουμε μπάνιο.

Πραγματικά για γέλια.
review reaction 1 karabis11
14 Σεπτεμβρίου, 2022
Με πετυχες στο τηλέφωνο και σου αμεσα και ανυπερθετως.

Τα μαντηλακια τα φέρε μαζί αλλα δεν τα χρησιμοποίησε.

Όσο για το μπάνιο μου φαίνεται ότι όντως θέλεις οδηγίες. Έχεις ακούσει περί πουτσότυρου και μπόχας κατω απ το πουτσοκεφαλο. Όταν κάνουν μπάνιο γυμνωνουν το πουτσοκεφαλο και το πλενουν Καλά. Δεν το πλένουν με το δέρμα από πάνω.

Μην ξεχασεις να πλύνεις και πίσω απ τα αυτιά σου.
K
koulourakias
15 Σεπτεμβρίου, 2022
Μάλλον ήσουν μέσα και δε σε πήρα είδηση.

Οποίος έχει μυαλό καταλαβαίνει γιατί έγραψες κριτική, που δεν έπρεπε καν να περάσει γιατί δε τηρεί όσα χρειάζεται μια κριτική.

Μπορούσες απλά να γράψεις αυτά τα παραμύθια κάτω από την κριτική μου.

Μάλλον στο κατάστημα δε σας αρέσει ούτε η αλήθεια αλλά ούτε και η κριτική.

Κάτσε εκεί με παρεξηγημένο καβαλετο και όχι καβλετο και γράφτε τα δικά σας.

Καλή συνέχεια!
18 Σεπτεμβρίου, 2022
Το κορίτσι και το κάθε κορίτσι θέλει τον τρόπο του .

Όταν πας με στυλ σούπερ ντουπερ γαμικουλα ,λογικό να φας κατραπακια και να φύγεις κλωτσηδον με τις παντόφλες μιας χρήσης στο χέρι.

Οταν πηγα άλλη μια φορά σ αυτή, όταν είχε πρωτόρθει η πολυαγαπημένη Αναις ,βγαίνει ο προηγούμενος,τον ρωταει ο τσαδύος πως ηταν; και του απαντάει Δεν έχω δει χειρότερη.

Μετά που μπήκα αρχίζει μια πίπα γρήγορη με πολύ χερι στα όρθια στον καθρεφτη σαν κομπρεσέρ. Της λέω despacito που θα πει αργά στα ισπανικά. Εβλεπα το Ναρκος και το θυμόμουνα πώς είναι.Και το αλλάζει και αρχίζει μια αργή πιπαρα,βγάζοντας μάλιστα το χερι μόνη της μπροστά στον καθρέφτη. Το καταφχαριστηκα.

Πριν λοιπον παει λοιπόν ο εκαστοτε υπερμπηχτης, καλό είναι να είναι καλά πλυμενος,μην αρχισει τις πορδομαγκιες και να χει δει όλα τα επεισόδια του Ναρκος.

Για να μην κανει μετά σαν κλαμμένο αιδοίο.
K
koulourakias
review reaction 1 Johnstef
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4