Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 380647
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
περνώντας από την περιοχή είπα να τσεκάρω τι παίζει στο μαγαζί αυτό. εντυπωσιασμένος από την εμφάνιση της Dory αλλά και από το πόσο καλαίσθητος και προσεγμένος είναι ο χώρος την επέλεξα με το πρόγραμμα των 60 ευρώ. η Dory είναι μία latina μετρίου αναστήματος με μεγάλο στήθος και πολύ ωραία πεταχτά οπίσθια. ξεκίνησα πιάνοντας τα υπέροχα κάλλη της και φιλώντας την στο στήθος, στη συνέχεια μου έκανε ένα μικρό μασάζ στα γεννητικά όργανα, πέρασμα προφυλακτικού για στοματικό αρκετά καλό, έπειτα σεξ με αυτήν από πάνω πρώτα με πρόσωπο σε μένα και μετά από λίγο πλάτη σε μένα όπου εκεί που με είχε ανάψει (το σεξ να είχε διάρκεια το πολύ 5 λεπτά) σηκώνεται, της κάνω νεύμα με τα χέρια σε φάση τι συμβαίνει, μου λέει ένα bye και κλείνει την πόρτα. αναγκαστικά εφόσον ήμουν αναμμένος ικανοποιήθηκα μόνος μου δυστυχώς. πρώτη φορά μου συμβαίνει σε στούντιο αυτό και άλλοι πελάτες δεν υπήρχαν στο χώρο παρά μόνο εγώ. ευελπιστώ να ισχύει το σενάριο (δεν μπορώ να το δικαιολογήσω αλλιώς) ότι η κοπέλα είναι νέα στο χώρο και δεν γνωρίζει, πάντως εγώ δεν θα ξανά πάρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 08, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Dory
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
60€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
herc96
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
230
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 Milfomaniac, Διαγραμμένο μέλος 201295, Johnstef και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2022
απαράδεκτο να σε αφήσει έτσι σύξυλο. Θα μπορούσε τουλάχιστον να σε προειδοποιήσει όταν πλησίαζε το τέλος χρόνου.
Τι πρόγραμμα πήρες στα 60€;
11 Σεπτεμβρίου, 2022
με το μασάζ όπως το αποκαλούν που στην ουσία παίζουν το πουλί με το χέρι πριν κάνουν στοματικό
review reaction 1 Johnstef
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2