Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 42 10
Sex Studio 105609
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αρχικά να αναφέρω πως είμαι πολύ εύκολος πελάτης, αρκεί βέβαια πάντα να υπάρχει διάθεση..

Μπαίνει η κοπέλα, η οποία είναι όπως τις φωτογραφίες, αδύνατη, σφιχτή με απαλό δέρμα. Από Ισπανία λέει, αγγλικά “pocito”..

Ε όλο το ραντεβού pocito ήταν, της λέω να της κάνω εγώ μασάζ, πάει έξω να ρωτήσει και γυρνάει και λέει cash normal.. Δε βαριέσαι λέω, αν και ήξερα τι θα γίνει.. Είχα δει τα σύνεργα, μαντίλακια, λιπαντικά..

Ξεκινάει με δυο μωρομαντηλα σαν γάντια, να καθαρίζει τον Τάκη, ενώ με είδε με την πετσέτα από το μπάνιο όταν μπήκε, με τόση μαέστρια χωρίς να τον ακουμπήσει καθόλου.. Πεσμένος ο Τάκης μου δίνει να ανοίξω το προφυλακτικό, γελάω της το δίνω να δω που το πάει.. Πάμε πίπα στον μαραμένο με πολύ πολύ χέρι, εκεί έκανα κάποια προκαταρτικα μόνος μου, όπου μου έλεγε σιγά σιγά και τέτοια..

Όταν σηκώθηκε τραβούσε το προφυλακτικό συνέχεια με άγχος σχεδόν μέχρι κωλο και τσέκαρε 2 φορές αν είναι οκ πάνω, ενώ σε καμία φάση δεν υπήρξε ένταση..

Ε σταμάτησε αυτή την αεροπίπα μόνη της, και πάει να ανεβεί πάνω, κίνηση που δε περιγράφετε, δεν έχω ξανά δει κάτι τέτοιο.. Σα να ακούγαμε house και χόρευε τσάμικο, τόσο εκτός.. Την εβαλα στα τέσσερα όπου η θεα του κωλου ήταν το μόνο που άξιζε και τέλος μπαμ μπαμ να φεύγουμε.

Μακριά συναγωνιστές.. Χορτάσαμε γυάλινες ξεπέτες..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 08, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Anais
Προκαταρκτικά
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Spoudastis
Μέλος
Εγγραφή:
14 Οκτ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
42
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Easy Rider(2), olddog, Autokinitas και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού