Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351896
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη 19/8, βράδυ κατα τις 2.

Το όνομα αυτής Ρομίνα. Την είχα δεί στο site (οχι το πρόσωπο), είχα ακούσει καλές κρητικές και δεν το σκέφτηκα.

Με το που μου επιβεβαιώνει η τσα2 οτι είναι η Ρομίνα, χωρίς να την δώ καν στο πρόσωπο, μπούκαρα στο δωμάτιο και περίμενα την ευχάριστη έκπληξη.

Συμπαθητική φατσούλα, αλλα περίμενα κατι καλύτερο να ω την αλήθεια.

Η κοπέλα από Ρουμανία, 22 ετών, αρκετά GFE.

Ήρθε από πάνω μου, έτριβε τις βυζάρες τις, μου έγλυφε τις ρώγες, μέχρι να συκωθεί το εργαλείο. Φοράει το σκουφί και ξεκινάει μια όχι και τόσο τεχνική πίπα, με πολύ χρήση χεριού. Στα σύν οτι δυο φορές έγλυψε τα αρχίδια, αλλά αρκετά βιαστικά.

Μετά 2-3 λεπτών, σταματάει και μου λεεί "θα έρθεις από πάνω";

"Έλα εσύ από πάνω" απαντάω.

"Πονάει πόδι" μου λέει.

"Οκ" και συνεχίζω εγώ από πάνω. Αρκετά βογγητά από την κοπέλα, οχι και τόσο πιστευτά.

Ύστερα την γυρίζω στα 4 και συνεχίζω έτσι μέχρι να τελειώσω.

Μες καληνύχτησε και έφυγε!



Συμπέρασμα:

1. Αν είσαι λίγο τυχερός και διερευνητικός μπορείς να βρείς παρόμοιες κοπέλες και υπηρεσίες σε μπουρδέλο, χωρίς να ακουμπήσεις το 50αρι.

2. Η κοπέλα είχε 2 αρνητικά. α) Τα πόδια της δεν ήταν φρεσκο-ξυρισμένα και τσιμπάγαν β) τα μπουνόχειλά της πολύ ανοικτά και κρεμασμένα

3. Καθαριότητα. Το δωμάτιο ήταν πολύ ωραίο, καθαρό και περιποιημένο. Αυτό όμως δεν μου λεεί κάτι αν το σεντόνι το αλλάζεις μια φορά την μέρα. Εκεί έχεις μόνο την ψυχολογική αίσθηση οτι τουλάχιστον δεν ήταν πρίν κανας πακιστανός.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2009
Όνομα κοπέλας
Ρομίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
1
Πόντοι:
2.062
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού