Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 54 10
Sex Studio 204166
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Στο αλλο σαϊτ αναφερει οτι ειναι Ιταλιδα. Ενταξει οσο ειναι αυτη απο τη Ρωμη εγω ειμαι μεσα απο το Σαν Φραντζισκο. Πιπα βαριεστημενη οπου με το ενα χερι της στηριζε το κεφαλι της. Απο εκει καταλαβα οπως και απο την αρχη που μου ελεγε με ενα υφος λες και εσκαψε κανενα νταμαρι οτι ειναι μονη της στη βαρδια και εχει αλλες 4 ωρες. Στα αρχιδια μου πουτανα απο τους Αγ. Σαραντα .... ψοφα. Γαμησι ελεεινο οπου μου ειχε στραβωσει τη λεκανη για να μην μπαινω ολος μεσα της και στο τελος επειδη ηθελα να πιασω τα ζαρωμενα μασταρια της καπως η μαυριδερη ρωγα της στριμωχτηκε μεταξυ στρωματος και χεριου μου και πονεσε λες και της κανανε εμβολιο κατα της χολερας. Ανεραστη, βαριεστημενη, τσιγγανορουμανα και πεταμα 50αρικου εντελως στα σκουπιδια. Αφου εχω τα στανταρακια μου γιατι μαλακιζομαι με τις ξενερωτες;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2022
Όνομα κοπέλας
Λολίτα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Υπουργός
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.005
Πόντοι:
8.235
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Α-Ω, company of heroes tho, hustler και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2022
Όλοι έχουμε στανταρακια αλλά δεν θέλουμε να τρώμε το ίδιο φαγητό κάθε μέρα κ δοκιμάζουμε κ άλλα πιάτα....αλλα μπορεί κ να είναι για πέταμα μερικά!
review reaction 1 claimain
05 Σεπτεμβρίου, 2022
Ρε παιδια τοσες κριτικες υπαρχουν για την λολιτα την αρχιφολα,καθυστερημενη αλβανιδα ειναι μακρια και παλι μακρια
review reaction 1 Gxamos
05 Σεπτεμβρίου, 2022
Ρε φίλε ρίξε μια μάτια πρώτα στα comments αφού την έχουμε μαυρίσει , και σε εμένα τα ίδια έκανε η ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ
05 Σεπτεμβρίου, 2022
Ενταξει ρε παιδια μην βαρατε?Ειχα πολλες Υπουργικες συσκεψεις τον τελευταιο καιρο και το μυαλο μου κολλησε☹️
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4