Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 44 10
Sex Studio 82681
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη 19προς 20/08/2009 κατά τις 00.00 στο μαγαζί. Το κορίτσι μπιμπελό με τη μία ξύπνησε τα ανδρικά μου ένστικτα. Ψηλή, ξανθιά, σωματάκι τέλειο, βυζάκι 2 φυσικό με το που την είδα πέρασα. Η τσατσά έχει πει στο ποίημα ότι είναι καινούργια, αλλά άλλο καινούργια στο μαγαζί και άλλο καινούργια στη δουλειά. Μπαίνει η κοπέλα μέσα, τη ρωτάω το όνομα και νομίζω άκουσα Τζούλια ή Τζούλι γιατί δε θα μπορούσε να το πει πιο σιγά και γρήγορα. Ωραία λέω δεν ήρθαμε για συστάσεις πάμε παρακάτω. Ξαπλώνω έρχεται και αυτή δίπλα και κάθετα και αρχίζει μαλάξεις ίσα που τον έπιανε. Να σημειώσω ότι σε όποια κοπέλα έχω πάει τα σχόλια περί της καθαριότητας μου είναι σίγουρα θετικά και μερικές με μυρίζουν λες και θέλουν να τους μείνει το άρωμα. Επί του θέματος πάλι, η χειρομάλαξης ήταν κάτι μεταξύ την ακουμπάω και παίζω φλογέρα να σικωθεί μόνη της σας κόμπρα. Η πίπα πολύ χεράτη και μιας και καλά καλά δε μου είχε σικωθεί άνευ ουσίας. Αρπάζω κυριολεκτικά την κατάσταση στα χέρια μου και της λέω έλα πιο κοντά να χαϊδέψω λιγάκι και μου λέει δε μπορώ να γυρίσω. Να μη τα πολυλογώ μόνος μου τον σίκωσα και απλά τυπικά τον πήρε σκουφάτο στο στόμα της για την τελική εκπυρσοκρότηση. Δε λέω ωραία κοπέλα αλλά από το άθλημα δεν και δεν έχει και όρεξη να είναι πιο ελαστική με τον πελάτη ο οποίος και να θέλει να την καθοδηγήσει τρώει πόρτα με την απάθεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2009
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
9
Πόντοι:
2.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού