Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 393 10
Sex Studio 327175
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ακόμα μία περίπτωση που η γνωστή αλυσίδα φέρνει κοπέλα για λίγες μέρες και μετά μην την ξαναειδατε ποτέ... Έτσι και τώρα επακριβώς μου είπε θα μείνει λίγο ακόμα... Αλλά εγώ ήθελα να δοκιμάσω πριν φύγει μιας είμαι φαν σε μιλφακια.... Μόλις έκανα το ντουζακι έρχεται λίγο μαζεμένη και κάθεται στο κρεβάτι... Πηγαίνω στο κρεβάτι λίγο χουφτωμα λίγο φιλάκια στα βυζάκια της και μόλις πάω για το μουνακι της μου λεει " Νο" you must pay for this" ..Έφαγα μεγάλη ξενερα με την μία παω κάθομαι στον καναπέ και της λέω "pay 50 eyros for this program" αλλά πάλι επέμενε... λέω την κάτσαμε την βάρκα....της λέω i can't now... Μόλις της το λέω αυτό σαν κάποιος Θεός μου να με βοηθησε και έρχεται καυλιαρικα στην άκρη του κρεβατιού και μου λέει come...Τι να πω ίσως με λυπήθηκε που με είδε να κάθομαι και να μην κάνω τίποτα... Αρχίσαμε βαθειά γλωσσοφιλα και χάδια και ήδη ο π#τσος μου ειχε σηκωθεί και τον ετριβα πάνω στο μπούτι της...Αφού ήμουν επιτέλους έτοιμος πέρασμα προφυλακτικού και πίπα που ήταν δεκτική δηλαδή της πήρα το χέρι από μόνος μου και ή τον έπιανα εγώ ή τον άφηνα ελεύθερο..Καλά τα πήγε γενικά αλλά dt ούτε για αστείο... Στήσιμο για σεξ πολύ ωραία εικόνα να έχεις τέτοια Ρωσίδα μιλφ στα τέσσερα και ξεκίνημα με πολύ ωραία αίσθηση αιδοίου αρκετά στενού θα έλεγα...Στο τέλος λίγο ιεραποστολικό και τελείωμα με το χέρι με θέα την προσωπαρα και τα βυζάκια της... Ραντεβού δεν ανανεώσαμε γιατί θα έφευγε σε λίγες μέρες...Της βάζω πολλά μπράβο γιατί στην ουσία η ίδια με έφτιαξε από μόνος μου δύσκολα να έπαιρνα μπρος μιας και έφαγα την ξενερα στην αρχή... Αυτά... Καλή συνέχεια σε όλους!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.444
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, pasok, kassler και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού