Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Sex Studio 177291
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λοιπον κυριοι για αλλη μια φορα το κοριτσι μας εδωσε ρεστα. Ειναι η Κατια εχω ξαναγραψει κριτικη ειχα δειξει το πως ειναι η κοπελα ακομα και σε φωτο αλλα ελειπε το μπροστινο της συστημα που ειναι πανεμορφο και θα δειξω σημερα.
Στο μαγαζι περιμενανε αρκετοι επιδοξοι γαμηκουλοι οπως και εγω.Πρωτη της μερα σημερα που ξεκινησε διοτι ελειπε στο Νikolai ουκρανια οπου ακουγε και βομβες να πεφτουν ποιο μακρια.Τη ρωτησα και θα μεινει μαζι μας να μας κανει παρεα πλεον αφου η Ελλαδαρα μας την κερδισε.
Μπαινει μεσα η κοπελα με θυμοτανε τι κανεις κτλ και αρχιζει τα παιχνιδια με γλυψειματα παντουυυυυ, τι να μου στηνεται ποζες , τι να ξαπλωνει με τα βυζια της πανω μου, τι να με παιζει, τι φιλιά εχασα τη μπαλα εκει μεσα μαζι και την ωρα.
Λες και ηταν γκομενα μου εκανε και πιστευω δε θα τα κανει μονο σε εμενα.Καθαρος περιποιημενος ξυρισμενος τα παντα ολα και η κορασις με περιποιηθηκε και αυτη οπως μου επρεπε.
Στασεις? Ξεχασα ποσες καναμε και γιατι τις καναμε αφου οτι μου ερχοταν στο μυαλο που ειχε απομεινει τις εκανα μαζι της.
Περασα παρα πολυ καλα και η κοπελα δε δυσανασχετησε πουθενα παροτι ειχε παρελθει ο χρονος που ειχα πληρωσει.Δε τα κοιταει αυτα η Κατια αλλα το να περασεις ομορφα και επισης αγαπαει τους αντρες και μας σεβεται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2022
Όνομα κοπέλας
Κάτια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
claimain
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
6.029
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, olddog, nsbowler και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2022
https://www.bourdela.com/forum/threads/imerisia-enimerosi-gia-stoyntio.7646/page-3589
Εδω θα βρειτε αληθινες φωτογραφειες απο αυτο το υπεροχο κοριτσι σελιδα 3589
review reaction 1 maradona7
02 Σεπτεμβρίου, 2022
maradona περιμενω να μας πεις εντυπωσεις απο την δευτερη συνεδρια σου.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2