Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 176 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όπως έχω γράψει και σε προηγούμενη κριτική η Ζανέτ είναι από τα καλύτερα κορίτσια σε studio. Οντας συχνός πελάτης της κάθε φορά μπορώ να πω οτι περνάω και καλύτερα!Μεσημέρι καλοκαιρινό και παω καρφι στο studio που δουλεύει. Δίνω το 70αρι για πρόγραμμα 69 και μπαίνω μέσα στο δωμάτιο. Κάνω μπάνιο και μένω με την πετσέτα. Σε λιγότερο από 5 λεπτά σκάει μύτη εντελώς γυμνή..Ναι έτσι έρχεται πάντα, με την κωλάρα της και τις βυζάρες της έτοιμα για μάχη. Μου βγάζει την πετσέτα και βλέπει ότι ήμουν ήδη ορθιος και ξεκιναει να μου γλύφει τα αρχιδια και τον κορμό της πούτσας,ενώ ταυτοχρονα μου τον έπαιζε αργά..αν το συνέχιζε λίγο ακόμα θα είχαμε αδοξο τέλος στο χέρι της, οπότε τη σταματάω και την στήνω στα 4. Εκεί αρχίζω και φτύνω την κωλάρα και το μουνι της και ξεκινάω γλύψιμο όπου γουσταρε απίστευτα. Της έχωσα την γλώσσα μεσα στον κώλο χωρίς να παραπονεθεί για κάτι. Μετά την γυρνάω ανασκελα όπου συνεχίζω το γλύψιμο αυτή την φορά και στα ποδια της. Μου λέει θελω να με σκίσεις όπως και έγινε!Ξεκινήσαμε ιεραποστολικό με τα πόδια τέρμα ψηλα και μετά αλλαγη στα 4 όπου εχυσα με θεα την κωλάρα της!! Ζανετάρα είσαι ηφαίστιο!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
70€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
marquis
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
106
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, Obi-Wan, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού