Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρκάρισμα στο αγαπημένο πλέον ίδρυμα και είσοδος στην μεταμεσονύχτια βάρδια.2 κοπέλες σαλοναρισμα, η Μαργκώ και η Λίλιαν.Δεν ενθουσιάστηκα με καμία από τις 2 σε εμφάνιση καθότι πιο νταρντανες κ Εγω προτιμώ τα πετιτ,παρ ολα αυτα οι καυλες στο κόκκινο και παίρνω Λίλιαν λόγω κριτικών που είχα διαβάσει εδώ μέσα.Η κοπέλα γενικά πολυ γλυκιά και πρόθυμη,δίνει απλόχερα τα φιλια κ μάλιστα με γλώσσα.Ξεκινάει πίπα με καποτα με περιποίηση μπάλες και κωλοτρυπιδα παρά πολυ καλη,ενώ παράλληλα με δούλευε και με το δάχτυλο.Λέω Οπα αυτή θα με χύσει ετσι οποτε κάτσε ν αλλάξουμε.Την γυρνάω τουμπα και αρχίζω να περιποιούμαι το μουνακι της που ήταν πεντακάθαρο και μύριζε απίστευτα.Η κοπέλα μετά από μερικά λεπτά άρχιζε να φωνάζει και να με τραβάει μες στο μουνι της και αν τα ουρλιαχτά της ήταν αληθινά ίσως έχυσε κιόλας (λιγο με νοιάζει).Την γυρνάω επειτα στα 4 που στήνεται τέλεια,επαγγελματικά η πουτανα ετσι ώστε να τον πάρει Καλα όλον μέσα.Ετσι doggy και ενώ γυρνούσε και μου έλεγε να την γαμησω κ άλλο έχυσα μέσα στο μουνακι της,όπου με κράτησε και κουνιόταν αργά και αισθησιακά μεχρι να με αδειάσει τελείως.Όμορφη συνάντηση,πολυ ικανοποιητική,συστήνεται να περάσετε Καλα.Το ίσως μπαίνει Γιατι εχω ως στανταρακι άλλο κορίτσι στο συγκεκριμένο ίδρυμα κι έχουμε αναπτύξει και μια Ά οικειοτητα και χημεία στο γαμησι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 24, 2022
Όνομα κοπέλας
Λίλιαν
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
257
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, maradona7, Mpratan και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού